Kamery monitoringu Wyze potrafią teraz wykrywać ludzi

Firma Wyze udostępniła aktualizację rozszerzającą możliwości swego sprzętu. Jej kamery monitoringu otrzymały właśnie funkcję wykrywania ludzi w polu widzenia.

Wyze to firma która coraz lepiej radzi sobie na rynku sprzętu do ochrony domów przed włamywaczami. Jej kamery monitoringu przyciągają klientów bardzo atrakcyjną ceną oraz prostotą montażu, a także ciekawą funkcjonalnością. Producent udostępnił właśnie darmową aktualizację, która dodatkowo rozszerza możliwości kamer dostępnych za jedyne 20 dolarów.

Aktualizacja dostarczyła funkcję wykrywania osób, z której można korzystać w modelach Cam v2 oraz Camp Pan. Nowa opcja bazuje na sztucznej inteligencji i powstała we współpracy z firmą Xnor.ai. Nie wymaga żadnych zmian w osprzęcie kamer, a jej głównym zadaniem jest wykrywanie osób znajdujących się w polu widzenia.

Użytkownik może ustawić automatyczne nagrywanie wideo w przypadku zauważenia niepożądanej osoby, a także natychmiastowe powiadomienie. Dodatkowo nowa opcja pozwala szybko znaleźć w zapisie wideo materiał, na którym zarejestrowano osobę. W ten sposób użytkownik nie musi ręcznie przeszukiwać całego zapisu, by znaleźć to czego potrzebuje.

Wyze Bulb

kamery monitoringu

Źródło: Theverge.com

You may also like...