Kosmiczna technologia ochroni iPada przed uszkodzeniem

Firma PHOOZY wprowadza do sprzedaży nowe futerały dla iPada oraz MacBooków. Te ultra lekkie kapsuły wykorzystują kosmiczną technologię, by chronić sprzęt przed uszkodzeniem.

Sprzęt Apple nie należy do tanich, więc ich użytkownicy obchodzą się z nim jak z jajkiem, chroniąc przed wszelkimi uszkodzeniami. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by nasz kosztujący wiele tysięcy gadżet, przestał nadawać się do użytku. Warto więc zadbać o odpowiednią ochronę sprzętu, a takową zapewnia nam firma PHOOZY.

Przedsiębiorstwo zaprezentowało właśnie swe nowe produkty, przeznaczone dla sprzętu firmy Apple. Są to specjalne, bardzo lekkie i wytrzymałe futerały zaprojektowane do ochrony iPada oraz MacBooka. Produkty oferowane są w różnych wersjach wzornictwa i są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo stylowe.

Każda z kapsuł zapewnia pełną ochronę przed wysoką i niską temperaturą, a także wilgocią. Pojemnik jest całkowicie wodoodporny, a więc woda nie dostanie się do środka nawet przez dwustronny suwak. W produktach zastosowano również technologię wykorzystywaną do produkcji skafandrów kosmicznych, która chroni sprzęt we wnętrzu wytrzymałej skorupy.

W kapsułach znajdziemy także kieszonkę na rysik Apple Pencil, natomiast wielofunkcyjny i odpinany pasek na ramię, pozwoli nosić sprzęt w wybrany przez nas sposób. Kapsuły można zamówić na stronie producenta. W zależności od wersji kosztują od 60 do 70 dolarów.

futerały

Źródło: Phoozy.com

You may also like...