Kampania prezydencka Joe Bidena zawitała do Fortnite

Joe Biden walczy o głosy wyborców w popularnej grze Fortnite. W strzelance pojawiła się więc zupełnie nowa wyspa zlokalizowana w pobliżu Reboot City, a także nowe misje.

Już 4 listopada odbędą się w USA wybory prezydenckie, a naród zdecyduje wówczas czy nadal chce mieć u steru Donalda Trumpa, czy też da szansę Joe Bidenowi. Drugi z kandydatów postanowił zawalczyć o głosy młodszego elektoratu i zorganizował kampanię prezydencką w popularnej grze Fortnite.

W produkcji Epic Games pojawiła się nowa wyspa o nazwie “Build Back Better with Biden”, zlokalizowana w pobliżu Reboot City. Każdy kto tam zawita, spędzi na niej około pół godziny, wykonując określone zadania związane z wyborami, głosowaniem oraz kandydatami. Łącznie do ukończenia jest sześć różnych wyzwań. Są to m.in.: Help Build a New Research Facility at Champ’s Construction Site, Restore the Aviator River oraz parę innych.

Wyspa promuje również stronę internetową związaną z wyborami, która zachęca do jej odwiedzenia. Gracze którzy tam zawitają, otrzymają informacje o oddawaniu kart do głosowania, wczesnym głosowaniu i nie tylko.

Fortnite

Źródło

You may also like...