Kieszonkowy mutitool z kilkunastoma narzędziami

Naprawienie czegoś w domu lub poza nim, nie wymaga dziś dźwigania ciężkiej skrzynki z narzędziami. Doskonale zastąpi ją mutitool, a jednym z nowszych tego typu produktów jest TPT Slide.

Kilkanaście lat temu majsterkowanie lub dokonywanie napraw w domu wymagało posiadania rozbudowanego zestawu narzędzi. Technologia poszła jednak mocno do przodu i dziś te same zadanie można wykonać wielofunkcyjnym gadżetem, który mieści się w naszej kieszeni.

TPT Slide to najnowszy multitool, który może być bardzo przydatny w codziennym życiu. To kieszonkowe urządzenie jest bardzo kompaktowe, a producent zadbał o bardzo wysoką jego trwałość, dzięki której będzie służyć przez lata. Gadżet o wymiarach 7,6 x 2,5 x 0,9 cm, został wykonany ze stopu tytanu oraz nierdzewnej stali, co zapewnia mu wysoką odporność na zużycie.

Mimo niewielkich rozmiarów, urządzenie oferuje ponad 12 różnych narzędzi. Wśród nich jest m.in., otwieracz do butelek, kilka śrubokrętów, linijka, niewielki łom, nożyk i kluz uniwersalny. Może też służyć jako widelec na kempingu, a także bezpieczny otwieracz do paczek.

Produkt do sprzedaży trafi we wrześniu, ale już teraz na stronie Kickstartera składać można zamówienia przedpremierowe. Gadżet kosztuje 59 dolarów.

mutitool

mutitool

mutitool

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...