Kieszonkowy odkurzacz Xiaomi sprzątnie biurko oraz auto

Za kilka dni Xiaomi wprowadzi do sprzedaży najnowszy kieszonkowy odkurzacz Mijia Vacuum Cleaner. Urządzenie o rozmiarze butelki wody będzie kosztowało 107 zł.

Xiaomi ma już w swej ofercie wiele modeli odkurzaczy, lecz dotychczasowe produkty to głównie urządzenia sprzątające podłogi. Często pojawia się jednak konieczność sprzątnięcia biurka, czy też kuchennego stołu na którym pojawiło się wiele okruchów i zwykły odkurzacz się do tego nie nadaje. Chińska firma 29 lipca rozpocznie więc sprzedaż najnowszego odkurzacza Mijia Vacuum Cleaner, zaprojektowanego specjalnie do tego typu zadań.

Nowy produkt to bezprzewodowy odkurzacz przenośny, który jednak nie przypomina z wyglądu tradycyjnego urządzenia do sprzątania. Ma cylindryczny kształt i minimalistyczne wzornictwo, wyglądając bardziej jak butelka wody. Waży natomiast mniej niż 0,5-litrowa butelka wody, a mimo to oferuje moc ssania na poziomie 13 000 Pa, którą zapewnia bezszczotkowy silnik obracający się z prędkością 88 000 RPM.

odkurzacz

Mijia Vacuum Cleaner świetnie nadaje się do czyszczenia biurka, na którym bardzo często zbiera się kurz i okruchy. Jest też idealnym narzędziem do czyszczenia klawiatur komputerowych oraz tapicerek i desek rozdzielczych w naszych autach.

odkurzacz

Za taki gadżet będziemy musieli zapłacić w przeliczeniu około 107 zł, plus oczywiście koszty przesyłki. Sprzęt ma być dostępny na platformie Xiaomi Youpin, a więc to cena tylko w trakcie trwania zbiórki.

Źródło

You may also like...