Kino dla fanów Gwiezdnych Wojen

Za kilka dni swą premierę będzie mieć film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Wiele firm korzysta z zainteresowania nową produkcją oferując produkty związane ze znaną marką. Sieć Alamo Drafthouse również postanowiła to wykorzystać i zbudowała kino tematycznie nawiązujące do Gwiezdnych Wojen.

Kino powstało w Omaha w stanie Nebraska i zostało zbudowane przez firmę Dimensional Innovations. Jak widać na załączonych zdjęciach, jego wygląd nawiązuje do kultowego uniwersum, zaś inspirację czerpano z imperialnych okrętów. Wygląd ścian przypomina więc grodzie statku kosmicznego, zaś klimat podkreślany jest przez specjalne zaprojektowane oświetlenie. Dopełnieniem wystroju jest 3-metrowej średnicy Gwiazda Śmierci wisząca w lobby, strzelająca zielonymi laserami.

Wystrój tego kina z pewnością pomoże fanom Gwiezdnych Wojen, lepiej wczuć się w klimat nadchodzącego filmu. Szkoda tylko, że zamiast foteli nie ma w nim wygodnych łóżek, tak jak w jednym z moskiewskich kin, ponieważ wówczas byłoby znacznie wygodniej.

Źródło: Variety.com

You may also like...