Kontroler Razer Kishi wreszcie dostępny dla iPhone’a

Po kilku miesiącach od premiery w wersji dla Androida, kontroler Razer Kishi pojawił się także dla iPhone’ów. Dostępny w sklepie Apple kosztuje 99,99 dolarów.

Smartfony są wprawdzie świetnymi narzędziami do grania, ale ich ekrany dotykowe nie nadają się do każdego rodzaju gry. Ich responsywność oraz niezbyt duża wygoda obsługi powodują, że czasem pojawiają się problemy. Producenci akcesoriów już dawno je dostrzegli, oferując zewnętrzne kontrolery, podobne do tych znanych z konsol.

Do takich akcesoriów należy również Razer Kishi, który kilka miesięcy temu pojawił się na Androida. Użytkownicy sprzętu Apple mogli poczuć się wówczas pominięci, ale Razer nie zapomniał o nich i teraz udostępnił kontroler dla iPhone’a.

Pod względem technicznym nie różni się niczym od poprzedniej wersji, a więc ma takie same przyciski oraz ich rozmieszczenie. Sprzęt ma więc ten sam ergonomiczny design, a także kilkalne grzybki znajdujące się tuż pod naszymi kciukami.

Wykorzystuje również złącze Lightning z certyfikatem MFi umożliwiające równoczesne ładowanie baterii. Niestety brakuje w nim możliwości podłączenia przewodowych słuchawek. Ale to akurat nie jest problem, gdyż począwszy od iPhone’a X smartfony Apple nie mają gniazda 3,5 mm. Nieco gorzej może być w przypadku starszych modeli. Kontroler jest bowiem kompatybilny z niemal wszystkimi iPhone’ami, poza iPhone SE.

Jeżeli posiadasz iPhone’a i chciałbyś kupić Razer Kishi, to zapraszam do sklepu Apple. Przypomnę, że gadżet kosztuje 99,99 dolarów.

Razer Kishi

Źródło

You may also like...