Klawiatury dla graczy ZOWIE CELERITAS II i podkładka G-SR

BenQ wprowadza na polski rynek nowy model klawiatury dla graczy ZOWIE CELERITAS II i podkładkę pod mysz ZOWIE G-SR SE z nadrukiem.

W ZOWIE uważamy, że powtarzalność i wyczucie momentu zadziałania naciśniętego klawisza jest najważniejszą cechą klawiatury dla gracza. Po ciężkich i wszechstronnych wewnętrznych testach w ZOWIE naszą nową klawiaturę oddaliśmy w ręce profesjonalnych graczy by sprawdzili ją w realnym świecie e-Sportu. Dlatego, jeszcze przed jej publiczną premierą i dostępnością w sklepach, zobaczyć ją można było na wielu znaczących imprezach e-Sportowych.

Klawiatura ZOWIE CELERITAS II charakteryzuje się optymalnym, powtarzalnym skokiem klawisza i dobrze wyczuwalnym momentem jego zadziałania. Każdy klawisz wyposażono w wysokiej jakości metalową sprężynę gwarantującą powtarzalność wzrastającej siły nacisku, jaka jest konieczna do zadziałania klawisza. Sprężyna ta dodatkowo zwiększa żywotność klawiatury, której oczekują zawodnicy e-Sportu.

Nowa klawiatura wyposażona jest także w przełączniki optyczne, które pozwalają uniknąć niechcianego podwójnego naciśnięcia klawisza (ang. double key press). Funkcja 100% N-Key Rollover oznacza, że naciśnięcie każdego klawisza monitorowane jest oddzielnie. W praktyce oznacza to prawidłową interpretację jednoczesnego wciśnięcia kilku klawiszy. Czerwone podświetlenie klawiszy diodami LED o regulowanym natężeniu od 0 do 100% umożliwia szybkie dostosowanie klawiatury do otoczenia w którym gramy – domowego zacisza czy świateł reflektorów rozgrywek turniejowych.

ZOWIE G-SR SE to nasza odpowiedź na prośby użytkowników „starych, niebieskich podkładek G-SR” o przywrócenie ich do oferty. Zdajemy sobie sprawę, że jakkolwiek czarne podkładki G-SR mają tę samą powierzchnię, to przez brak nadruku, niektórzy użytkownicy mogą odbierać ją inaczej. Nowa podkładka G-SR SE ma więc nadruk i jest identyczna w odczuciach jak „stara G-SR blue”, której tek brakowało niektórym graczom.

Klawiatura ZOWIE CELERITAS II dostępna będzie w Polsce w drugiej połowie czerwca br. w całej sieci detalicznej w sugerowanej cenie detalicznej 649 zł. Podkładki ZOWIE G-SR SE dostępne będą tylko w Morele.net, Pro Cpu i X-kom, sugerowana cena detaliczna 125 zł.

Dystrybutorem akcesoriów ZOWIE Polsce jest ABC Data SA.

Klawiatury dla graczy

Klawiatury dla graczy

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...