Kobieta przypadkiem połknęła słuchawkę AirPods zamiast Ibuprofenu

Pewna użytkowniczka platformy TikTok przypadkiem połknęła jedną słuchawkę AirPods, zamiast Ibuprofenu. Kobieta pomyliła dłoń, w której trzymała tabletkę.

Bezprzewodowe słuchawki są bardzo wygodne, gdyż brak kabla zapewnia pełną swobodę ruchu, eliminując ryzyko uszkodzenia sprzętu oraz ciała zaplątanego w przewód. Niestety w określonych okolicznościach mogą też stanowić zagrożenie, gdyż są na tyle mało, że użytkownikom zdarza się je połknąć. Nie są to bynajmniej rzadkie przypadki, choć najczęściej mają miejsce, gdy użytkownik zasypia z muzyką na uszach.

Połknęła AirPods zamiast tabletki

Taka sytuacja zdarzyła się również pewnej kobiecie z Bostonu, będzie teraz znacznie uważniej zażywać środki przeciwbólowe. 27-latka posiadająca konto na TikToku o nicku @iamcarliiib, przypadkiem połknęła bowiem jedną ze słuchawek AirPods, zamiast tabletki Ibuprofen 800.

Kobieta nie zrobiła tego przez sen, lecz w ciągu dnia, zaś pomyłka wynikała z roztargnienia. Na opublikowanym wideo wyjaśniła, że usiadła na łóżku, a w jednej dłoni trzymała słuchawkę, zaś w drugiej tabletkę przeciwbólową. Włożyła do ust przedmiot trzymany w jednej z dłoni, a następnie połknęła popijając wodą, gdy zdała sobie sprawę z tego, że nie była to tabletka. Natychmiast spróbowała wywołać wymioty, ale słuchawka nie chciała opuścić przełyku.

Na szczęście natura załatwiła sprawę i słuchawka przeszła przez układ trawienny i po kilku godzinach opuściła organizm. Wykonane w szpitalu prześwietlenie potwierdziło, że nie narobiła po drodze żadnych szkód.

Kobieta przyznała na wideo, że nie zdawała więc sobie sprawy, że słuchawka nadal jest sparowana ze smartfonem, gdy ją połknęła. Sprzęt zarejestrował więc po drodze dźwięki z jej organizmu.

27-latka nie była pierwszą osobą, która połknęła słuchawkę AirPod. W 2019 roku zrobił to podczas snu mężczyzna z Tajwanu. Rano obudził się nie mogąc odnaleźć jednej ze słuchawek, więc użył do tego aplikacji Find My Phone, która sprawia, że słuchawka wydaje dźwięk. Okazało się, że dochodzi on jego żołądka. Po zażyciu środków na przeczyszczenie mężczyzna odzyskał słuchawkę, która nadal działała, a jej bateria wykazała 41 procent naładowania.

Jeśli nie przeraża Was wizja połknięcia słuchawki i chcielibyście mieć taki sprzęt, to zapraszam do tego sklepu.

AirPods

Źródło

You may also like...