Kolejna aktualizacja Ark: Survival Evolved

Autorzy Ark: Survival Evolved wzbogacili swój produkt o najnowszą aktualizację. Jej instalacja wzbogaci świat gry o dwa nowe dinozaury: Allosaurus i Pelagornis oraz kilka innych elementów.

Wprawdzie oficjalna premiera gry Ark: Survival Evolved zaplanowana jest na jesień bieżącego roku, ale tytuł dostępny w Steam Early Access jest nieustannie wzbogacany przez twórców o nowe elementy i właśnie udostępnili nam najnowszą aktualizację zmieniającą wersję gry na 245.Aktualizacja wzbogaca grę o dwa nowe dinozaury. Pierwszym jest Pelagornis, jeden z najbardziej wszechstronnych wierzchowców, który lata, chodzi po ziemi, a nawet pływa. Ma dziób wypełniony ostrymi wypustkami przypominającymi zęby, którymi może chwytać ryby oraz płetwy ułatwiające mu pływanie.

Kolejnym jest Allosaurus, mniejszy lecz znacznie szybszy kuzyn Tyrannosaurusa. Dinozaur żyje w grupach składających się z trzech osobników, w których również poluje, więc ujrzenie go w pobliżu oznacza konieczność natychmiastowej ucieczki, gdyż pokonanie trzech krwiożerczych dinozaurów, szybkich i niezwykle zwinnych, nie będzie rzeczą łatwą, chyba że posiadamy naprawdę mocne uzbrojenie.

Ark: Survival Evolved otrzymało także Primitive+, czyli mod, który pozwala graczom sprawdzić co człowiek mógłby stworzyć mając do dyspozycji prymitywne technologie oraz surowce. Mod nie usuwa jednak z gry zaawansowanej technologii, lecz zastępuje ją nowymi systemami. Gracze muszą objąć konkretne funkcje i współpracować ze sobą by osiągnąć wyznaczone cele. Łowcy, farmerzy oraz budowniczy połączą się w jedną grupę, by stworzyć w pełni funkcjonalne społeczeństwo, w którym duże role odgrywają również ekonomia oraz dyplomacja.

Oprócz tego wprowadzono do gry także wiele nowych przedmiotów i struktur. Możemy używać wędek, mamy także przemysłową rozdrabniarkę, spiralne schody, itp.

Jeśli nie posiadacie jeszcze Ark: Survival Evolved, to możecie ją tanio kupić tutaj lub na tej stronie, a zapewniam, że naprawdę warto, gdyż produkcja jest wyjątkowo wciągająca.

Źródło: Steamcommunity.com

You may also like...