Kolejna mysz Mad Catz skierowana do graczy

Wczoraj prezentowałem już jedną z myszek Mad Catza, ale nie jest to jedyny produkt, który ta firma wprowadziła na rynek w ostatnich dniach. Kolejnym modelem jest M.O.U.S.9.

Podobnie jak poprzedni model, ten gryzoń także jest bezprzewodowy i również wyposażony w technologię Bluetooth Smart. Oznacza to, że na przykład do laptopa możemy ją podłączyć bez konieczności podpinania nadajnika, ponieważ jest on zintegrowany w samej myszce i jeśli mamy system Windows 8, to nie potrzebujemy niczego więcej.

M.O.U.S.9 również przeznaczony jest dla całej gamy urządzeń, od komputerów, poprzez najnowszą generację telewizorów, na smartfonach i tabletach kończąc.

Jak przystało na myszki firmy Mad Catz, obudowa jest oczywiście regulowana w kilku płaszczyznach, można więc zmienić długość podpórki pod nadgarstek, a także bocznych elementów. Natomiast wysokiej klasy sensor zapewni prawidłową pracę myszki na niemal każdej powierzchni, w tym również na szkle.Zaletą jest także oprogramowanie do konfiguracji, które jest intuicyjne w obsłudze i pozwala dokładnie dopasować myszkę do osobistych preferencji.

M.O.U.S.9 dostępy jest w trzech kolorach i można ją kupić na stronie producenta.

Źródło: Madcatz.com

You may also like...

1 Response

  1. Kamil pisze:

    WOW : ) super mysz, polecam