Kolejny bug Fortnite czyni graczy niezwyciężonymi

Użytkownicy Fortnite odkryli kolejnego buga, który dostarcza graczom kolejnych korzyści. Czyni postać niezwyciężoną i sprawia, że jej pokonanie jest niemożliwe.

Epic Games dba o to, by zainteresowanie Fortnite nie słabło, mimo kilku lat jakie minęły od premiery strzelanki. Całkiem niedawno firma udostępniła kolejny sezon trzeciego rozdziału, a dodatkowo zapewnia inne atrakcje, m.in., takie jak skórka Kapitana Ameryki.

Niestety strzelanka wciąż pełna jest najróżniejszych bugow, które przynoszą czasem niespodziewane efekty. Część z nich powoduje natychmiastową śmierć kierowanej przez gracza postaci, ale są również takie, które dają mu przewagę nad rywalami. Najnowszy należy do drugiej kategorii i sprawia, że wirtualny bohater staje się niezwyciężony oraz niewidzialny.

Jak działa wspomniany exploit, możecie zobaczyć na poniższym wideo przygotowanym przez jednego z youtuberów. Jest to specjalny tryb boga, który nie tylko nie tylko uniemożliwia zabicie używającego go gracza, ale wręcz zobaczenie go. Dzięki niemu można z łatwością wygrać cały mecz.

Oczywiście musicie pamiętać, że wykorzystujecie exploita na własne ryzyko i musicie liczyć się z blokadą konta. Dobrze byłoby więc nie sprawdzać jego działania na głównym koncie, jeśli nie chcecie go stracić. Poza tym aktywacja exploita wcale nie jest taka łatwa, gdyż jest to wieloetapowy proces wymagający wykonania kilku czynności.

Epic zapewne wkrótce załata błąd, więc niebawem nie da się go już wykorzystać.

Fortnite

Źródło

You may also like...