Kolekcjonerskie State of Decay 2 z nietypowymi dodatkami

Microsoft zapowiedział kolejną wersję nadchodzącej gry State of Decay 2. Tym razem jest to kolekcjonerska edycja. Wyposażono ją w bardzo ciekawe dodatki w postaci maski oraz kciuka zombie.

Kilka dni temu Undead Labs wreszcie ujawniło oficjalną datę premiery gry State of Decay 2, kontynuację produkcji, w której mierzymy się z zombie. Twórcy zapowiedzieli dwie wersje swego dzieła, mianowicie Standard oraz Ultimate. Microsoft postanowił jednak dołożyć swoją cegiełkę i zaprezentował trzeci wariant.

Jest to edycja kolekcjonerska, która jak widać na poniższym zdjęciu, zawiera sporo ciekawych dodatków. Wprawdzie nie ma w niej egzemplarza nowej produkcji, ale za to dostaniemy parę gadżetów, którymi możemy ozdobić nasze biurko gracza. W zestawie jest m.in., ludzki mózg do postawienia na półce, 4 GB pendrive w formie obciętego kciuka, maska zombie oraz odznaka. Cały pakietjest dostępny w przedsprzedaży w cenie 70 dolarów. Pytanie tylko czy warto tyle zapłacić za parę plastikowych bajerów, mimo że nie dostaniemy wraz z nimi gry, co miałoby więcej sensu.

Dodam, że State of Decay 2 będzie mieć swą premierę 22 maja. Gra wyjdzie na peceta z Windowsem 10 oraz konsolę Xbox One.

State of Decay 2

Źródło: Xbox.com

You may also like...