Kompaktowy i wygodny w obsłudze projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2

Xiaomi wzbogaca ofertę swych produktów o nowy projektor. Xiaomi Mi Smart Projector 2 jest mały i dzięki Google Assistant bardzo wygodny w obsłudze. Nie jest jednak tani.

Jeśli komuś nie wystarcza przekątna posiadanego w domu telewizora i chciałby oglądać filmy i seriale na większym ekranie, to ma do wyboru całkiem sporą gamę projektorów. Zwykle są to jednak urządzenia stacjonarne, które wymagają stałego montażu, a więc można z nich korzystać tylko w jednym pomieszczeniu.

Mi Smart Projector 2 to kompaktowe kino domowe

Xiaomi zaprezentowało jednak swój najnowszy projektor, który nie posiada takich ograniczeń. Model Xiaomi Mi Smart Projector 2 łączy w sobie nie tylko mobilność, ale również wygodę obsługi zapewnianą przez Asystenta Google.

Mi Smart Projector 2

Choć sprzęt wygląda bardzo niepozornie, to oferuje całkiem niezłą funkcjonalność. Obraz wyświetla bowiem w rozdzielczości Full HD i wspiera HDR10, natomiast aż 1300 ANSI lumenów jasności, pozwala używać go nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu. Oferuje też przekątną obrazu wynoszącą od 60 do 120″, a dodatkowo jest wielokierunkowa korekcja trapezowa, która zapewnia automatyczną regulację podczas projekcji pod kątem.

Duża jasność obrazu i mobilność

Zapewnia to idealnie prostokątną projekcję nawet wówczas, gdy projektor stoi do ekranu pod kątem 40 stopni. Natomiast wbudowany w urządzenie sensor ToF jest w stanie automatycznie dostroić ostrość obrazu w ciągu zaledwie 2 sekund.

Mi Smart Projector 2

Producent zadbał też o komfort obsługi projektora, wyposażając go w platformę Android TV oraz Google Assistant. Dostępność asystenta sprawia, że możemy używać sprzętu jako inteligentnego głośnika. Natomiast wbudowany Chromecast pozwala na wygodny streaming treści ze smartfonów lub innych urządzeń.

Mi Smart Projector 2

Oczywiście Xiaomi Mi Smart Projector 2 posiada też 10 W głośniki wspierające DTS-HD oraz Dolby Audio. Każdy z nich posiada dwa pełnozakresowe woofery oraz podwójne tweetery, gwarantując całkiem niezłą jakość dźwięku. Natomiast technologia Bluetooth pozwala sparować projektor ze smartfonem i odtwarzać na nim muzykę.

Do dyspozycji mamy również dwa porty HDMI, umożliwiające podpięcie projektora do innych urządzeń oraz dwa porty USB 2.0 Typ-A. Jest też wyjście audio 3,5 mm oraz cyfrowo-optyczne wyjście S/PDIF. Nie zapomniano też o porcie ethernetowym do podpięcia internetu.

Mi Smart Projector 2

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro na europejskim rynku będzie sprzedawany w cenie 999 euro.

Źródło

You may also like...