Garmin pokazał taktyczny smartwatch dla szpiegów

Garmin zaprezentował nowy smartwatch, który spodoba się fanom ochrony prywatności. Model Garmin Tactix Delta ma bowiem funkcję wymazania wszystkich danych z pamięci.

Garmin to jeden z bardziej znanych na rynku producentów smartwatchy, który ma w swej ofercie wiele modeli, oferujących rozbudowaną funkcjonalność. Właśnie dołączył do niej kolejny sprzęt, który spodoba się osobom obsesyjnie dbającym o ochronę swej prywatności.

Garmin Tactix Delta to smartwatch taktyczny, zbudowany z myślą o wymagających konsumentach. Sprzęt spełnia wojskowy standard wytrzymałości MIL-STD-810, natomiast jego wyświetlacz chroni odporne na zarysowania szafirowe szkło. Pod nim znajduje się 1,4″ ekran o rozdzielczości 280 x 280 pikseli, który jest czytelny nawet w jasnym słońcu. Koperta zegarka powstała natomiast ze wzmacnianych polimerów, a w zestawie znajduje się silikonowy pasek.

Zegarek posiada standardowe wyposażenie tego typu urządzeń, a więc ma czujnik pulsu, a także mierzy i analizuje aktywność fizyczną. Posiada też mapy stoków narciarskich z ponad 2000 ośrodków z całego świata, a także mapy ponad 41 tys. pół golfowych. Wyposażono go również w barometr, wysokościomierz, kompas, jak również system GPS, dzięki któremu użytkownik nie zgubi się podczas wypraw.

Oprogramowanie posiada jeszcze kilka ciekawych funkcji, a są to Stealth Mode oraz zintegrowany wyłącznik. Pierwszy z nich całkowicie wyłącza zapisywanie lokalizacji użytkownika. Drugi natomiast pozwala natychmiast wymazać z pamięci urządzenia wszystkie dane użytkownika.

Autem sprzętu jest również bateria, która podczas normalnej pracy wystarczy na 21 dni działania. W trybie oszczędzania energii może natomiast działać przez 80 dni. Posiadacz zegarka może też korzystać płacić nim za zakupy, wykorzystując system płatności Garmin Pay.

Garmin Tactix Delta jest już dostępny w oficjalnym sklepie producenta w cenie 900 dolarów.

Garmin Tactix Delta

Źródło

You may also like...