Apple sprzedaje używane iPhone XS oraz XS Max

Dwa kolejne smartfony Apple dołączyły do programu sprzedaży fabrycznie odświeżanego sprzętu. Są to modele iPhone XS oraz XS Max, które oferowane są w obniżonej cenie.

Smartfony Apple są wciąż bardzo pożądane przez wielu konsumentów, lecz wysokie ich ceny nie każdemu pozwalają stać się ich właścicielem. Producent jakiś czas temu uruchomił więc program sprzedaży fabrycznie odświeżanego sprzętu. Dzięki niemu nawet osoby z mniejszym budżetem mogą sobie pozwolić na zakup produktu z logiem jabłuszka.

Fabrycznie odświeżany sprzęt nie jest wprawdzie nowy. To telefony pochodzące ze zwrotów lub serwisów, a więc nie da się o nich powiedzieć, że właśnie zeszły z taśmy produkcyjnej. Firma jednak wymienia w nich baterie, naprawia uszkodzenia, a także dokładnie sprawdza sprzęt pod kątem ewentualnych problemów. Dodatkowo daje na niego pełną gwarancję, więc teoretycznie urządzenie nie różni się od tego, które leży na sklepowej półce. Jest za to tańsze.

Do programu Refurbished dołączyły właśnie kolejne dwa modele, mianowicie iPhone XS oraz XS Max. To stosunkowo świeże urządzenia, które na rynku zadebiutowało jesienią 2018 roku, więc mogą stanowić niezłą atrakcję. Szczególnie, że trzeba za nie zapłacić mniej niż za fabrycznie nowy sprzęt.

64 GB XS kosztuje 699 dolarów, a więc o 200 dolarów mniej niż nowy. Natomiast XS MAx w wersji 512 GB wyceniono na 1099 dolarów, czyli 250 dolarów mniej od nowego. Telefony można już zamawiać w oficjalnym sklepie Apple.

iPhone XS

Źródło

You may also like...