Specjalny wariant Huawei P40 Pro zaoferuje pięć aparatów

@evleaks ujawnił kolejny wariant modelu Huawei P40 Pro. Według źródła przecieków, nowa wersja będzie miała nie tylko pięć aparatów, ale także ceramiczne plecki.

Nowe smartfony Huawei, ze względu na brak dostępu do usług Google, mogły nieco stracić na atrakcyjności. Na szczęście producent pracuje nad rozwiązaniem tego problemu i już ogłosił alternatywę dla aplikacji Google Maps. W jego urządzeniach, nawigację satelitarną wkrótce zapewni firma TomTom.

Być może będzie ona już dostępna w nadchodzącym modelu Huawei P40 Pro, którego premiera odbędzie się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Wygląda jednak na to, że chiński producent oprócz standardowej wersji sprzętu, ma w planach także Edycję Premium, która zaoferuje jeszcze lepsze wyposażenie. Nieco szczegółów na jego temat ujawnił @evleaks, według którego sprzęt będzie nieco różnił się specyfikacją. Szczególnie w kwestii aparatów fotograficznych.

Standardowy model posiada zakrzywiony wyświetlacz, podwójną kamerę do selfie oraz cztery aparaty z tyłu. Taka ilość aparatów w zupełności zaspokoi potrzeby większości użytkowników. Chiński koncern pragnie jednak zainteresować swym sprzętem jak najwięcej konsumentów, w tym także tych bardziej wymagających. Dlatego planuje dodatkowy wariant, który nazywa się Premium Edition.

Huawei P40 Pro

Nowa wersja otrzyma ceramiczne plecki, nadające urządzeniu bardziej eleganckiego charakteru. To nie jedyne różnice w porównaniu do zwykłej edycji. Inny będzie bowiem także tylny aparat, który zaoferuje aż pięć sensorów. Pojawi się w nim peryskopowa soczewka z zoomem, standardowa szerokokątna soczewka oraz ultra szerokokątna. Będzie też sensor 3D ToF jak w podstawowej wersji. Nie wiemy jednak jaką funkcję będzie pełnił piąty aparat.

Huawei P40 Pro

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że chiński producent przywiezie smartfon model do Barcelony i zaprezentuje go podczas targów MWC 2020. Wówczas poznamy jego dokładną specyfikacją, a także dowiemy się ile będzie kosztował.

Źródło

You may also like...