Domowy generator Bluetti AC500 zabezpieczy przed przerwami w dostawie energii

Bluetti zapowiedziało nowe domowy generator Bluetti AC500. Modularne urządzenie może mieć maksymalną pojemność 18 432 Wh i zasilać nasz dom przez dłuższy czas.

Niedostatki węgla mogą skończyć się jesienią poważnymi problemami z dostawami energii, więc warto się odpowiednio wcześnie zabezpieczyć przed takim scenariuszem. Pomoże nam w tym firma Bluetti, zaprezentowała nowy generator energii oraz baterie do niego.

Przedsiębiorstwo zapowiedziało właśnie modele Bluetti AC500. Modularne urządzenie może stanowić zapasowe zasilanie dla naszego domu podczas przerw w dostawie energii. Sprzęt ma całkowitą moc wyjściową prądu przemiennego 5000 W i może obsłużyć moc do 10 000 W. Posiada też siedem różnych typów portów, w tym AC, USB-A i USB-C.

Bluetti AC500 jest generatorem modularnym, który można wyposażyć w dodatkowe baterie B300S lub B300, zwiększając w ten sposób jego pojemność. Z sześcioma takimi bateriami, urządzenie może mieć maksymalną pojemność 18 432 Wh. Pozwoli nam to zasilać 10 W urządzenie przez 1567 godzin, czyli ponad 2 miesiące.

Producent przygotował też kilka metod naładowania generatora. Możemy to zrobić z gniazdka elektrycznego, zapalniczki samochodowej, albo paneli słonecznych. Urządzenie może więc szczególnie przypaść do gustu posiadaczom instalacji fotowoltaicznych, gdyż pozwoli zmagazynować produkowaną przez panele energię, by np. wykorzystać ją w nocy.

Firmowa aplikacja daje nam pełny wgląd w pracę systemu, a także pozwala aktualizować jego oprogramowanie. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta oraz ponad 10-letnim okresem serwisowania.

Domowy generator Bluetti AC500, podobnie jak bateria B300S nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Firma wkrótce uruchomi na Indiegogo zbiórkę funduszy na rozpoczęcie produkcji nowego sprzętu i wówczas poznamy jego cenę.

Oczywiście jeśli potrzebujecie innego modelu generatora prądu, to duży ich wybór znajdziecie na tej stronie.

domowy generator

Źródło

You may also like...