Kompresor Xiaomi szybko napompuje nasze koła

Należąca do Xiaomi firma Roidmi wprowadza na rynek swój najnowszy produkt. Jest nim inteligentny kompresor do kół MOJIETU, wyposażony w różne tryby pracy.

Każdy kierowca doskonale wie, że złapanie gumy podczas jazdy wcale nie należy do rzadkości. Oczywiście można zmienić koło na miejscu, ale wiele osób woli je dopompować, by dojechać do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. Warto więc wozić ze sobą kompresor, który bardzo przyda się w takich sytuacjach.

Wprawdzie na rynku dostępnych jest sporo produktów tego typu, ale gadżeciarze powinni zainteresować się najnowszym sprzętem od Xiaomi. MOJIETU pochodzi od należącej do chińskiego koncernu firmy Roidmi, która ma już na swym koncie m.in., inteligentny odkurzacz Roidmi X30 Pro. Teraz zaprezentowała kolejny produkt przydatny kierowcom, ale nie tylko.

Kompaktowy kompresor napompuje nam wszystko

Kompresor jest urządzeniem inteligentnym i posiada cztery tryby pracy: samochód, rower, motocykl oraz piłka. Każdy tryb ma automatycznie dobrane ciśnienie, aby przypadkiem nie uszkodzić nadmuchiwanego obiektu. Wystarczy tylko uruchomić go jednym przyciskiem, a po osiągnięciu odpowiedniej wartości automatycznie się wyłączy. Według producenta napompowanie opony 195/55/R15 zajmie około 9 minut.

kompresor

Produkt posiada także wbudowany ekran LCD, podświetlany dla lepszej widoczności, który prezentuje aktualną wartość ciśnienia,. Dzięki temu będziemy mogli kontrolować ciśnienie, co pozwoli uniknąć zbyt dużej jego wartości. Można bowiem używać go nie tylko do kół, ale też do dmuchania materacy, piłek, ogrodowych basenów itp.

kompresor

Największym atutem kompresora są oczywiście jego rozmiary. Jak widać na poniższych zdjęciach, ma wielkość puszki napoju, więc jest łatwy w transporcie, a przy tym niezwykle wytrzymały. Bez trudu zmieści się np., w schowku na rękawiczki, w kufrze motocyklowym, czy też w rowerowym uchwycie na bidon.

Nie potrzebuje też zasilania, gdyż posiada własną baterię o pojemności 2600 mAh, która zachowa energię nawet gdy nie będziemy używali sprzętu przez rok. Nie musimy się więc martwić tym, że gdy kompresor stanie się potrzebny nie będzie w nim prądu.

kompresor

Produkt możecie już teraz zamawiać na Indiegogo w cenie nieco poniżej 200 zł. Pierwsi nabywcy otrzymają go już na początku sierpnia.

Źródło

You may also like...