Inteligentna suszarka do ubrań zajmie się naszym praniem

Xiaomi ma kolejny produkt dla domu, a jest nim inteligentna suszarka do ubrań oferowana przez firmę Lumi. Gadżet dostaniemy na platformie Xiaomi Youpin w cenie około 500 zł.

Nasze ubrania po wypraniu muszą naturalnie wyschnąć, a można to zrobić na kilka sposobów. Jeśli mamy niewielkie mieszkanie, rozsądnym pomysłem jest zakup pralko-suszarki, która nie tylko wypierze, ale również wysuszy ciuchy. Gdy jednak mamy większe mieszkanie lub dom gdzie urządzimy pralnię, możemy suszyć ciuchy w bardziej tradycyjny sposób.

W takim wypadku nie musimy jednak ograniczać się do prostych suszarek, lecz skorzystać z pełni inteligentnych rozwiązań. Jedno z nich dostarcza nam należąca do Xiaomi firma Lumi, która na platformie Xiaomi Youpin oferuje swój najnowszy produkt. Jest nim inteligentna suszarka do ubrań Aqara Smart Clothes Dryer Lite, którą w przeliczeniu dostaniemy za około 500 zł.

suszarka do ubrań

Urządzenie jest inteligentne, a więc automatycznie opuszcza się, by ułatwić wieszanie ubrań, a następnie samodzielnie się unosi. Dzięki zastosowaniu nierdzewnej stali jest ponadto bardzo wytrzymała, a jej maksymalne obciążenie wynosi do 30 kg. Sprzęt wyposażono także we wbudowaną 18 W lampę, która wspomaga suszenie, a przy tym oświetla powierzchnię do 15 mkw.

suszarka do ubrań

Suszarka współpracuje naturalnie z aplikacją XIaomi MIJA, co pozwala sterować jej pracą za pomocą smartfona. Możemy wówczas uruchomić tryb podążania, dzięki któremu aplikacja będzie automatycznie regulować odległość prania od lampy w zależności od pory dnia.

suszarka do ubrań

Jeśli interesuje Was najnowsza suszarka, to na tej stronie znajdziecie więcej informacji na jej temat. Możecie tam również złożyć na nią zamówienie.

Źródło

You may also like...