Niestandardowe kolory Galaxy S21 nie wszystkim się spodobają

Pomysł na kolory najnowszego flagowca Galaxy S21 mogą nie wszystkim się spodobać. Producent zdecydował się bowiem na dość kontrowersyjne podejście do tego tematu.

Już jutro Samsung zaprezentuje światu nową rodzinę Galaxy S21, a tymczasem nadal pojawiają się przecieki zdradzający szczegóły nadchodzącego produktu. Kolejne doniesienia skupiają się na kolorystyce sprzętu, która dla niektórych konsumentów może wydać się nieco kontrowersyjna.

@rquandt opublikował zdjęcia wszystkich trzech członków nowej rodziny, czyli S21, S21+ oraz S21 Ultra, prezentując różne wersje kolorystyczne. Pokazał również tzw., kolory niestandardowe, które będą dostępne na niektórych rynkach i to właśnie one mogą nie wszystkim przypaść do gustu.

Jeśli spojrzycie na poniższe zdjęcie, to z pewnością od razu dostrzeżecie w czym jest problem. Otóż moduł tylnego aparatu fotograficznego, nie w każdym wariancie telefonu współgra kolorystycznie z resztą budowy.

Producent zdecydował się bowiem na ciemnoszary, srebrny oraz miedziany, co tylko w niektórych wersjach kolorystycznych będzie ładnie się prezentowało. Natomiast w pozostałych aparat mocno kontrastuje z resztą obudowy. Biorąc pod uwagę fakt, że moduł aparatu ma spory garb, to kolor jeszcze bardziej to podkreśla, a to nie każdemu się spodoba.

Trudno powiedzieć dlaczego Samsung nie zdecydował się dopasować kolorystycznie modułu aparatu z resztą telefonu. Pozwoliłoby to bowiem zamaskować wystający nad obrys obudowy garb. Nie można wykluczyć, że firma miała tu na względzie koszty produkcji, ale nie wygląda to zbyt dobrze.

Na szczęście kupujący będą mogli wybrać kombinację kolorów, dzięki której aparat będzie mniej rzucał się w oczy. Zawsze istnieje też możliwość założenia odpowiedniego futerału, dzięki którym smartfon będzie doskonale współgrał z naszymi preferencjami.

Galaxy S21

Źródło

You may also like...