Zdjęcie pudełka Galaxy S21 potwierdza brak ładowarki

Opublikowane w sieci zdjęcie pudełka Galaxy S21 potwierdza plotki dotyczące akcesoriów. Smartfon będzie oferowany bez ładowarki, zaś model S21 Ultra pojawi się bez S Pen.

Jutro odbędzie się oficjalna premiera najnowszego flagowca Samsunga z serii Galaxy S, tymczasem już teraz potwierdziły się plotki dotyczące akcesoriów. Witryna WinFuture opublikowała bowiem zdjęcie pudełka nowego sprzętu, które potwierdza brak elementów standardowo obecnych w innych modelach.

Jakiś czas temu pojawiły się bowiem doniesienia, że producent zrezygnuje z umieszczania w pudełku z telefonem ładowarki oraz słuchawek. Natomiast model Galaxy S21 Ultra, który wreszcie dostanie wsparcie S Pen, również nie będzie go oferował swym nabywcom. Dla przyszłych właścicieli będzie to z pewnością kłopot, gdyż zostaną zmuszeni do zakupu rysika, a ten kosztuje 40 euro.

Dotychczas były to informacje nieoficjalne, więc można było jeszcze łudzić się, że doniesienia się nie sprawdzą. Niestety nadzieję rozwiała witryna WinFuture, która opublikowała zdjęcie pudełka nowego smartfona. Zdjęcia potwierdzają, że pudełko jest zdecydowanie chudsze, a to oznacza brak ładowarki. Samsung dostarczy jedynie kabel do ładowania, więc będzie można uzupełniać baterię poprzez komputer lub hub USB. Jeśli natomiast użytkownik zapragnie ładować telefon z sieci, będzie musiał samodzielnie dokupić wtyczkę.

Nie wiadomo natomiast jakie będą losy słuchawek i czy ich również nie znajdziemy w pudełku z telefonem. Plotki sugerują jednak, że Samsung usunie jedynie ładowarkę. Przynajmniej to może być jakimś plusem, gdyż pozwoli zaoszczędzić parę złotych.

Galaxy S21

Źródło

You may also like...