Kosztowny iPhone X w hołdzie Tesli

Rosyjska firma Cavar specjalizująca się w przerabianiu smartfonów na drogą biżuterię, zaprezentowała najnowszy produkt. Nazywa się on iPhone X Tesla i jest hołdem dla Nikoli Tesli, Steve’a Jobsa oraz Elona Muska.

Niektórym nie wystarcza posiadanie zwykłego, drogiego smartfona i potrzebują czegoś, co pozwoli im pochwalić się przed światem swym bogactwem. Dla takich ludzi firma Caviar od kilku lat produkuje wyjątkowo ekskluzywne telefony, kapiące wręcz od złota i kamieni szlachetnych.

Tym razem Caviar przygotował coś specjalnego, mianowicie iPhone X Tesla. To najdroższy smartfon Apple, w tej wersji będący hołdem dla największych wynalazców i wizjonerów, których pomysły zmieniają świat. Telefon tym razem nie błyszczy złotem i diamentami, gdyż gdyż został wyposażony w solarną ładowarkę zintegrowaną z obudową. Zwiększa ona grubość sprzętu z 7,7 mm do 16,2 mm, co może nieco obniżać komfort jego użytkowania.

Niestety producent nie podaje specyfikacji wbudowanych ogniw i nie informuje ile czasu zajmie ładowanie baterii przy ich pomocy. Smartfon w wersji z 64 GB pamięci oferowany jest w cenie 4500 dolarów, natomiast za wariant z 256 GB pamięci trzeba zapłacić 4800 dolarów.

iPhone X Tesla powstanie tylko w 999 egzemplarzach, a pierwszy dostał sam Elon Musk. Mimo wysokiej ceny ze zbytem nie powinno być jednak problemów. Firma twierdzi, że zebrała już ponad setkę zamówień.

iPhone X

Źródło: Caviar.global

You may also like...