CORSAIR GLAIVE RGB: myszka dla gracza

CORSAIR, lider na światowym rynku komponentów i podzespołów do PC oraz wysokiej jakości peryferii komputerowych, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu. Jest nim myszka dla gracza – Corsair GLAIVE RGB.

Gamingowy gryzoń od Corsair charakteryzuje się: wysokiej jakości sensorem optycznym o rozdzielczości do 16 000 DPI, trzema wymiennymi, magnetycznymi chwytami na kciuki, ergonomicznym kształtem, wbudowaną pamięcią, przyciskami makr oraz w pełni konfigurowalnym podświetleniem RGB.

Jedna myszka, trzy chwyty

Myszka dla gracza oferuje graczom opcję personalizacji wyglądu zależnie od preferowanego stylu korzystania z myszki: palm, claw lub fingertip grip. Dzięki trzem wymiennym chwytom magnetycznym, użytkownicy mogą w kilka sekund zmienić kształt obudowy sprzętu i dostosować go do bieżących preferencji. Do wyboru jest podstawowy design charakteryzujący się gładkimi i kanciastymi konturami, gumowany, pionowy bok oraz szeroka, gumowana podstawka z miejscem na kciuk. Każdy chywt zaprojektowano tak, aby gracz miał szybki i łatwy dostęp do wszystkich sześciu programowalnych przycisków umieszczonych na obudowie myszki.

Najlepsze podzespoły

Myszka dla gracza została wyposażona w nowoczesny sensor optyczny stworzony przy współpracy z firmą PixArt – PMW3367. Zaawansowany czujnik myszki pozwala graczom uzyskać DPI w rozdzielczości od 100 do 16 000. Gryzoń umożliwia także zapisanie do pięciu wariantów ustawień DPI w pamięci wewnętrznej. Dzięki programowalnemu przyciskowi, użytkownik może w szybki i łatwy sposób dostosowywać prędkość kursora lub celownika do aktualnego tempa rozgrywki.

Przełączniki OMRON zastosowane w przyciskach bocznych w GLAIVE RGB gwarantują natychmiastowe wykonanie wydanego polecenia oraz ekstremalną wydajność obliczoną na 50 milionów kliknięć. Polling rate na poziomie 1000 Hz / 1ms zapewnia błyskawiczne zarejestrowanie każdej akcji w trakcie nawet najbardziej wymagających zmagań.

Nieskończone opcje personalizacji

Trzy w pełni konfigurowalne strefy podświetlenia RGB umożliwiają graczom na dowolne oświetlenie biurka. Dzięki oprogramowaniu Corsair Utility Engine, posiadacze GLAIVE RGB mogą wybierać spośród setek schematów iluminacji stworzonych przez innych użytkowników. Mogą też skomponować własne wariacje. Dodatkowo, oprogramowanie Corsair zarządza także pozostałymi peryferiami producenta. Pozwala to na w pełni synchronizowany pokaz podświetlenia przy wykorzystaniu myszki, klawiatury i słuchawek.

CUE odblokowuje również opcję kontroli makr i modyfikację wszystkich sześciu przycisków GLAIVE RGB w celu stworzenia kompleksowych, zaawansowanych komend. Wszystkie ustawienia są przechowywane w wewnętrznej pamięci myszki, co pozwala na komfortową rozgrywkę bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania producenta oraz regulacji preferencji nawet przy zmianie komputera.

Specyfikacja:
– Wyprofilowany kształt: zaprojektowany tak, aby wielogodzinne potyczki nie męczyły dłoni gracza.
– Nowatorski sensor optyczny PMW3367: bardzo dokładny i szybki czujnik o natywnej rozdzielczość do 16 000 DPI, przystosowany do praktycznie każdego typu podkładki pod mysz.
– Wymienne chwyty na kciuki: jedna myszka dostosowana do wszystkich stylów chwytu myszki stosowanych przez graczy.
– Pamięć wewnętrzna: zapisywanie efektów świetlnych, makr i ustawień DPI w celu natychmiastowego dostępu do spersonalizowanych profili gracza bez potrzeby instalowania sterowników lub dodatkowego oprogramowania na nowym komputerze.
– Narzędzie dostosowujące sensor do powierzchni podkładki: precyzowanie najefektywniejszej responsywności myszki w zależności od wykorzystywanej podkładki.
– Wysoce wydajne przełączniki OMRON: przełączniki w przyciskach bocznych zapewniają ultraszybką reakcję na polecenia gracza oraz ekstremalną wytrzymałość obliczoną na 50 milionów kliknięć.
– Dynamiczne, wielokolorowe podświetlenie w trzech strefach: pełne podświetlenie RGB pozwala na praktycznie nieskończone ustawienia oświetlenia myszki.
– Aluminiowy scroll z gumowaną powierzchnią: solidnie wykonane kółko zapewnia szybką reakcję i maksymalną dokładność.
– Rozgrywka bez opóźnień: częstotliwość odświeżania 1000 Hz / 1ms gwarantuje natychmiastową reakcję na ruchy gracza.
– Dwa kolory: myszka jest dostępna w kolorze czarnym lub aluminiowym.

Oficjalna strona produktu.

myszka dla gracza

myszka dla gracza

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...