OnePlus 3T 128 GB wycofany z rynku

Firma OnePlus nie chce mieć w swej ofercie zbyt wielu produktów. Dlatego zdecydowała się wycofać z rynku model OnePlus 3T w wersji ze 128 GB pamięci. Telefon dostępny będzie tylko z 64 GB pamięci użytkowej.

Przedsiębiorstwo najwyraźniej przygotowuje się już do czerwcowej premiery modelu OnePlus 5, którego specyfikację techniczną mieliśmy już okazję poznać. Przedstawia się ona bardzo interesująco, a w połączeniu z niską ceną może uczynić z niego hit sprzedaży.

Producent nie chce mieć jednak w swej ofercie zbyt wielu urządzeń, dlatego wycofał ze sprzedaży jeden z wariantów OnePlus 3T. Z sklepu zniknął telefon wyposażony w 128 GB pamięci i pozostał jedynie wariant posiadający jej o połowę mniej.

Trochę dziwny jest ten ruch producenta, gdyż z reguły wycofywane są ze sprzedaży warianty posiadające mniejszą ilość pamięci użytkowej. Pozostawia się tylko te, które będą wzbudzać większe zainteresowanie klientów.

A może to po prostu przygotowanie do całkowitego wycofania ze sprzedaży tego modelu. W końcu i tak za chwilę w sklepach pojawi się OnePlus 5.

Aktualizacja: Przedstawiciel firmy OnePlus zdementował doniesienia o wycofaniu ze sprzedaży 128 GB wersji modelu OnePlus 3T. Było to zwykłe nieporozumienie, gdyż okazuje się, że wyprzedano jedynie magazynowe zapasy. Model ten nadal jest produkowany i za jakiś czas producent znowu rozpocznie jego sprzedaż.

OnePlus 3T

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...