Kupując Galaxy Note 20 dostaniemy okulary Nreal Light AR

Samsung przygotował dla nabywców Galaxy Note 20 ciekawy prezent. W zestawie ze smartfonem dostaną bowiem inteligentne okulary Nreal Light AR.

Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że swe flagowe smartfony oferuje w przedsprzedaży z różnymi ciekawymi prezentami. Bardzo często są do słuchawki oraz inne akcesoria, lecz w przypadku nadchodzącego Galaxy Note 20, producent zdecydował się na nieco inny prezent. Koncern zamierza dodawać do swego nowego smartfona inteligentne okulary Nreal Light AR.

Galaxy Note 20_okulary

Zapowiedziany w zeszłym roku produkt wykorzystuje technologię rzeczywistości mieszanej, a więc łączy cyfrowe obiekty z rzeczywistym obrazem. W przeciwieństwie do rywali, w ramkach okularów nie wbudowano niezbędnego osprzętu. Zamiast tego zastosowano oddzielną jednostkę obliczeniową wyposażoną w Snapdragona 845, która podłączamy do okularów kablem. Nie znajdziemy tu również zaawansowanych kontrolerów, więc do obsługi funkcji służy nam smartfon.

Galaxy Note 20_okulary

Okulary Nreal Light AR rozszerzają funkcjonalność smartfona. Po założeniu ich na głowę, mamy dostęp do tych samych aplikacji używanych na co dzień. Są jednak prezentowane są w wirtualnych oknach, a więc możemy mieć otwartych ich kilka równocześnie. Oczywiście będą też aplikacje opracowane specjalnie dla tego typu sprzętu, a producent obiecuje ich setki.

Niestety prezent dostępny jest tylko dla mieszkańców Korei Południowej. Nabywcy Galaxy Note 20 z innych krajów, będą więc musieli obejść się smakiem.

Źródło

You may also like...