Kwietniowe propozycje dla Xbox Games with Gold

Nie tylko Sony zaprezentowało kwietniowe propozycje dla swego serwisu PlayStation Plus. Microsoft także opublikował listę gier, które w tym miesiącu dostaną subskrybenci usługi Xbox Games with Gold.

Tak jak w poprzednim miesiącu, amerykański koncern proponuje swym klientom cztery gry. Standardowo dwie propozycje przeznaczone są dla konsoli Xbox One (sprawdź ceny tej konsoli), natomiast w dwie pozostałe zagrają użytkownicy Xboxa 360.

W przypadku konsoli Xbox One pierwszą propozycją jest The Witness, która będzie dostępna przez cały miesiąc. Jest to gra logiczna, opracowana przez Jonathana Blowa, autora gry Braid. Gracz budzi się na pięknej wyspie, nie pamiętając w jaki sposób się na niej znalazł. Musi więc rozwiązywać łamigłówki, które pomogą mu odzyskać pamięć.

Drugą propozycją jest Assassin’s Creed Syndicate. Nie jest to może najbardziej znana odsłona serii opracowanej przez Ubisoft, ale z pewnością ma swych fanów i warto w nią zagrać. Tym bardziej że, nic nas nie kosztuje. Ta produkcja będzie dostępna dopiero od 15 kwietnia.

Dla posiadaczy Xboxa 360 przygotowano natomiast grę Cars 2: The Video Game, która będzie dostępna w pierwszej połowie miesiąca. Nie jest to może szczególnie ciekawy tytuł, ale najmłodszym może się bardzo podobać, zwłaszcza jeśli są fanami kreskówki. W drugiej połowie miesiąca pojawi się natomiast Dead Space 2. To już znacznie ciekawsza produkcja, będąca odsłoną drugiej części popularnej serii, należącej do gatunku survival horrorów.

Xbox Games with Gold

Źródło: Slashgear.com

You may also like...