Nowe ładowarki Belkin szybko naładują nasz sprzęt Apple

Firma Belkin wprowadza na rynek dwie nowe ładowarki kompatybilne z urządzeniami Apple. Sprzęt wyposażony w technologię MagSafe, oferuje szybkie ładowanie dla Apple Watch Series 7.

Nikt nie lubi czekać, aż naładuje się jego sprzęt przenośny. Dlatego wiele osób chętnie kupuje ładowarki wyposażone w systemy szybkiego ładowania, które znacznie skracają ten czas. Firma Belkin właśnie zaprezentowała dwie nowe ładowarki z takimi systemami, przeznaczone do urządzeń Apple i wyposażone w technologię MagSafe.

Pierwszym z produktów jest BoostCharge Pro 3-in-1 Wireless Charging Pad, który wyceniono na 149,95 dolarów. Ten model szczególnie spodoba się posiadaczom smartwatchy Apple, gdyż dysponuje technologią szybkiego ładowania dla Apple Watch Series 7. Oprócz tego ładowarka ma 15 W technologię MagSafe umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie.

Jest to naturalnie sprzęt umożliwiający uzupełnienie baterii w kilku urządzeniach równocześnie. Natomiast dzięki smuklejszej konstrukcji, łatwiej zmieści się na naszym biurku lub nocnej szafce.

ładowarki

Drugim sprzętem jest BoostCharge Pro Portable Fast Charger przeznaczony dla Apple Watch. Jest to ładowarka z podstawką dla zegarka, która ma także zintegrowany kabel USB-C i kosztuje na stronie producenta 59,95 dolarów.

ładowarki

Warto dodać, że produkty Belkin są aktualnie jedynymi szybkimi ładowarkami do urządzeń Apple, pochodzącymi od zewnętrznej firmy. Jeśli więc chcecie skrócić czas ładowania Waszego sprzętu, to warto się nimi zainteresować.

Źródło

You may also like...