Wideodzwonek Ring powita gości w świątecznym klimacie

Ring przygotowuje się już na nadchodzące święta i udostępnia tematyczne Quick Replies. Wideodzwonek może teraz przywitać gościa w świątecznym klimacie.

Ring wzbogaca swój wideodzwonek o automatyczne odpowiedzi nawiązujące klimatem do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Firma właśnie udostępniła swym użytkownikom kilka nowych tematycznych odpowiedzi dla funkcji Quick Replies.

Należy tu wyjaśnić, że jest to opcja bardzo zbliżona działaniem do automatycznej sekretarki. Gdy nie ma nas w domu, możemy zapisać automatyczną odpowiedź, którą gość usłyszy po wciśnięciu dzwonka, zachęcającą go do zostawienia wiadomości. Nowa aktualizacja zmienia jednak standardowe odpowiedzi, na takie które bardziej pasują klimatem do świąt.

Gość usłyszy więc np., “Wesołych Świąt”, czy też “Jesteśmy zajęci pakowaniem prezentów”. Podobnie jak w poprzednich latach, dzwonek będzie również odtwarzał kolędy w zamiast typowego dźwięku.

Sama funkcja świątecznych odpowiedzi jest darmowa. Jeśli jednak chcemy, aby nasz gość zostawił wiadomość, musimy już być subskrybentem planu Ring Protect.

Jeśli chcielibyście sprawić sobie taki gadżet, by chronić się przed intruzami oraz włamywaczami, to w tym sklepie dostaniecie model Ring Z. To model rejestrujący obraz w jakości 1080p, a dzięki wbudowanemu WiFi możemy go podglądać za pomocą smartfona. Otrzymujemy też powiadomienia o wykryciu ruchu oraz możemy prowadzić zdalne rozmowy z osobą stojącą przed drzwiami.

Za 379 zł w tym sklepie możecie natomiast zakupić model Ring V3. Ten sprzęt również rejestruje obraz w 1080p, zaś wbudowany czujnik ruchu pozwala na otrzymywanie powiadomień za każdym razem, gdy ktoś zbliży się do domu. Czujnik ruchu można odpowiednio kalibrować, aby nie wywoływał fałszywych alarmów.

Doorbell V3 posiada dwuzakresowe Wifi o częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz oraz poprawioną strefę zbliżonego ruchu – 1,5 do 4,5 m przed wideodomofonem. Urządzenie jest kompatybilne z asystentem głosowym Amazon Alexa. Wyposażono go też w głośniki i mikrofon umożliwiające dwukierunkową rozmowę.

Wideodzwonek

Źródło

You may also like...