Moto G Power 2022 smartfonem dla przeciwników technologii 5G

Motorola pokazała nowy smartfon, który spodoba się przeciwnikom technologii 5G. Moto G Power 2022 pojawi się na rynku w przyszłym roku i będzie sprzętem wyłącznie 4G.

Wprawdzie wielu producentów skupia się na zwiększaniu oferty urządzeń korzystających z sieci 5G, to są firmy które nie podążają za nową modą. Należy do nich m.in., Motorola, która właśnie zapowiedziała nowy smartfon Moto G Power 2022 i planuje wprowadzić go do sprzedaży na początku przyszłego roku.

To sprzęt, którego zadaniem jest zaspokojenie potrzeb niezbyt wymagających użytkowników, potrzebujących taniego smartfona do komunikacji oraz korzystania z sieci. Adresowany jest do osób, które nie muszą mieć super szybkiego internetu. Ale za to potrzebują dużego i czytelnego wyświetlacza oraz pojemnej baterii gwarantującej długie działanie sprzętu.

Telefon posiada więc 6,5″ wyświetlacz Max Vision HD+, który może pochwalić się 90 Hz odświeżaniem obrazu, zapewniającym większą płynność przewijania. Pod maskę trafi natomiast gamingowy procesor MediaTek Helio G37 z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej.

W porównaniu do poprzedniej generacji, producent poczynił też ulepszenia w zakresie aparatów fotograficznych. Tylny aparat dysponuje więc 50 MP sensorem, a także 2 MP aparatem 2.5X Macro Vision oraz 2 MP sensorem głębi. Z przodu natomiast znajduje się 8 MP aparat, a dzięki funkcji Dual Capture, będziemy mogli równocześnie wykonywać zdjęcia przednim i tylnymi aparatami. Całość zasilać będzie natomiast 5000 mAh bateria.

Moto G Power 2022 zadebiutuje na początku przyszłego roku w cenie 199,99 dolarów.

Moto G Power 2022

Źródło

You may also like...