Leagoo S10: tani flagowiec z potrójnym aparatem

Chińska marka Leagoo zapowiada kolejny smartfon. Jej najnowszy produkt nazywa się Leagoo S10 i będzie mieć nie tylko 6-calowy ekran z wcięciem, ale także potrójny aparat fotograficzny.

Leagoo to chiński producent smartfonów, który specjalizuje się w kopiowaniu wzornictwa innych firm. Jej ostatni model o nazwie Leagoo S9, to jeden z najtańszych klonów iPhone X. A teraz szykuje kolejny model Leagoo S10, który również zapowiada się bardzo ciekawie.

Dokłada specyfikacja nowego sprzętu nie jest jeszcze znana, ale możemy już zobaczyć jak wygląda. Na opublikowanych w sieci fotkach nietrudno zauważyć, że telefon bardzo przypomina Huawei P20 Pro. Nie tylko zapożyczył jego wzornictwo, ale też kolorystykę obudowy.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to możemy spodziewać się 6-calowego ekranu z wcięciem, który zostanie zintegrowany z czytnikiem odcisków. Modelu procesora wprawdzie na razie nie znamy, ale wiemy za to, że będzie 6/8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej.

Spore wrażenie robi natomiast główny aparat, który posiada aż trzy sensory, co może sugerować dobrą jakość zdjęć. Moduł składa się z połączonych ze sobą 24 MP, 16 MP oraz 8 MP sensorów, zaś jego pracą będzie zarządzała sztuczna inteligencja. Podobnie jak w innych modelach, SI będzie zapewne rozpoznawać fotografowane obiekty i automatycznie dopasowywać ustawienia ekspozycji w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu.

Na razie nie wiemy ile Leagoo S10 będzie kosztował, ale producent znany jest z bardzo atrakcyjnych cen sprzętu. Dla przykładu model Leagoo S9 dostępny jest w polskich sklepach w cenie poniżej 300 zł.

Leagoo S10

Leagoo S10

Źródło: Neowin.net

You may also like...