LeEco zapowiada model LePro3 Elite

Chińska firma LeEco wprawdzie niedawno zapowiedziała ograniczenie swego biznesu mobilnego poza Chinami, ale wygląda na to, że na rodzimym rynku nadal działa całkiem sprawnie. Producent zapowiedział właśnie nowy model o nazwie LePro3 Elite.

LePro3 Elite nie jest bynajmniej ulepszoną wersją modelu LePro3, który w zeszłym roku pojawił się na kilku światowych rynkach, choć nazwa mogłaby to sugerować. Jest dokładnie odwrotnie i mamy tu do czynienia z wersją okrojoną, wyposażoną w nieco słabsze podzespoły.W LePro3 Elite nie znajdziemy Snaopdragona 821, lecz nieco starszą wersję tego procesora, mianowicie Snapdragon 820. Producent usunął też chip NFC, a więc sprzęt nie będzie współpracował z mobilnymi systemami płatności, co w dzisiejszych czasach nieco ogranicza jego funkcjonalność.

Znajdziemy w nim natomiast 4 GB RAM i 32 GB pamięci użytkowej. Jest także 5,5″ ekran o rozdzielczości Full HD. Przyszły użytkownik tego modelu ucieszy się z 16 Mpix kamery tylnej, jak również ze sporej baterii o pojemności 4070 mAh.

Krótko mówiąc LePro3 Elite to całkiem niezły model flagowy, który dostaniemy w niezwykle przystępnej cenie. Producent oferuje go na chińskim rynku w cenie wynoszącej w przeliczeniu jedyne 245 dolarów. Na razie sprzęt dostępny jest tylko w kolorze złotym.

Źródło: Softpedia.com

You may also like...