LEMFO E07S: smartwatch za 16 dolarów

Chęć posiadania smartwatcha wiąże się z koniecznością wyciągnięcia z portfela dużej kwoty. Chyba, że kupimy chiński LEMFO E07S, który może nie jest tak funkcjonalny jak Apple Watch, ale za to kosztuje tylko 16 dolarów.

LEMFO E07S jest najnowszym urządzeniem noszonym pochodzącym z Państwa Środka, który może wzbudzić zainteresowanie konsumentów, potrzebujących taniego smartwatcha z funkcjami fitness.Produkt o wymiarach 38 x 38 x 10 mm wyposażony jest w niewielki ekran OLED, na którym wyświetlane są informacje. Jego obudowa została wykonana z wytrzymałego na uderzenia plastiku ABS, zaś pasek to termoplastyczny poliuretan. Jak przystało na smartwatch dla sportowców, obudowa jest oczywiście wodoszczelna (certyfikat IP67) i odporna na pył. Zapewnia urządzeniu wytrzymałość na 16 upadków z wysokości 120 cm, a także pozwala z nim pływać. Producent testował jej wodoszczelność, umieszczając zegarek na 24 godziny w zimnej wodzie.

Urządzenie jest zaprojektowane przede wszystkim dla sportowców, ale powiadamia też o otrzymanych SMS’ach, nowych wpisach na portalu społecznościowym oraz pokazuje identyfikator dzwoniącego. Oprócz tego posiada wiele funkcji przydatnych dla osób dbających o kondycję fizyczną. Ma więc krokomierz, monitor snu, licznik spalonych kalorii, żyroskop 3D pozwalający zapisać trasę jazdy na rowerze z uwzględnieniem różnic wysokości. Poza tym pracuje w dużym zakresie temperatur od -20 do +70 stopni Celsjusza.

LEMFO E07S nie posiada wprawdzie własnej kamery, ale można nim zdalnie kontrolować kamerę w naszym smartfonie, używając technologii Bluetooth 4.0. Pozwala to zdalnie aktywować migawkę. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 90 mAh zapewni cały dzień pracy.

Smartwatch współpracuje z Androidem od wersji 4.3 oraz z iOS od 7.0 w górę. Jeśli chcecie go kupić, to na tej stronie dostaniecie go za 16 dolarów.

Źródło: Xiaomitoday.com

You may also like...