Ten nowoczesny składak przejedzie 240 km na jednym ładowaniu

Zectron Bikes zaprezentowała najnowszy składak Zectron, który wyróżnia się na tle innych elektryków imponującym zasięgiem. Na jednym ładowaniu przejedzie około 240 km, a dodatkowo posiada wiele nowoczesnych funkcji.

Elektryczne rowery są wygodne w eksploatacji, jednak od czasu do czasu trzeba je naładować. Jeśli ktoś niezbyt lubi czekać na uzupełnienie baterii, może go zainteresować najnowszy składak Zectron, którego zasięg pozostawia daleko w tyle inne elektryki.

Zectron zaskakuje olbrzymim zasięgiem

Produkt firmy Zectron Bikes jest nowoczesną konstrukcją o całkiem sporych możliwościach. Amerykański wariant posiada 350 W silnik rozwijający prędkość 32 km/h, natomiast w wersji na Europę zamontowano 250 W motor rozpędzający się do 25 km/h. Silnik oferuje pięć poziomów elektrycznego wspomagania, natomiast siedmiobiegowa przerzutka ułatwia podjeżdżanie pod wzniesienia.

Oba warianty jednośladu dysponują bardzo pojemnym akumulatorem umożliwiającym przejechanie na jednym ładowaniu dystansu 241 km. Oznacza to, że nie trzeba zbyt często korzystać z ładowarki. Bez konieczności ładowania możemy więc dojeżdżać do pracy lub szkoły nawet przez cały miesiąc.

Rama roweru łamie się w dwóch miejscach i po złożeniu ma wymiary zaledwie 85 x 65 x 80 cm, co znacznie ułatwia jego transport oraz przechowywanie. Natomiast dzięki zastosowaniu stopu lotniczego magnezu, całość waży tylko 25 kg i może wytrzymać obciążenie do 120 kg.

Zectron
Źródło: Zectron

Rower posiada również dynamiczne tylne zawieszenie zapewniające komfort jazdy, zaś 9,9 cm wyświetlacz wbudowany w kierownicę, prezentuje najważniejsze informacje. Możemy na nim zobaczyć m.in., prędkość oraz aktualny poziom naładowania baterii. Producent zapewnia również aplikację mobilną, za pomocą której możemy włączyć blokadę antykradzieżową. Powiadomi nas także w przypadku wykrycia próby kradzieży. Aplikacja pozwala także śledzić pozycję roweru, za pomocą lokalizatora GPS.

Jeżeli chcielibyście stać się właścicielem elektryka Zectron, to musicie udać się na stronę Indiegogo, gdzie można składać zamówienia. W trakcie trwania kampanii można go mieć za 4301 zł, natomiast jego premiera odbędzie się w lutym przyszłego roku.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

Źródło

You may also like...