75-calowy telewizor Xiaomi Redmi A75 2022 Smart TV ma bardzo konkurencyjną cenę

Xiaomi pokazało w tym tygodniu najnowszy 75-calowy telewizor Redmi A75 2022 Smart TV. Sprzęt wyświetlający obraz w jakości 4K ma niezwykle konkurencyjną cenę.

W tym tygodniu Xiaomi zaprezentowało światu kilka zupełnie nowych modeli telewizorów, które mogą zainteresować konsumentów z mniejszym budżetem. Wczoraj informowałem o modelu Realme Smart TV X Full HD, wyposażonym w 40-calowy ekran, którego można dostać w przeliczeniu za 1333 zł. Dziś natomiast mam sprzęt adresowany do osób potrzebujących znacznie większego ekranu.

Model Xiaomi Redmi A75 2022 Smart TV ma 75-calowy ekran 4K Ultra HD wyświetlający obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Sprzęt charakteryzuje się bardzo nowoczesnym wzornictwem, zapewnianym przez cienką ramkę otaczającą panel. Jeśli natomiast chodzi o sam ekran, to wspiera 10-bitową paletę barw oraz ma 78% gamut kolorów DCI-P3. Dzięki temu wyświetla bardziej realistyczny obraz o naturalnych kolorach.

Oczywiście obraz to nie wszystko, gdyż producent zadbał również o brzmienie, instalując w odbiorniku dwa 10 W głośniki. Gwarantują głośniejszy o pełniejszy dźwięki, dzięki czemu oglądane filmy nabiorą większej głębi.

Sprawdź ceny popularnych telewizorów 4K

Telewizor posiada również czterordzeniowy procesor z 1,5 GB RAM oraz 8 GB pamięci flash, zapewniający płynne działanie wszystkich funkcji. Natomiast najnowsza wersja systemu operacyjnego MIUI TV gwarantuje sprawne działanie funkcji Smart TV oraz łączy odbiornik z ekosystemem inteligentnego domu Xiaomi. Innymi słowy, z poziomu telewizora możemy nie tylko kontrolować oświetlenie w pomieszczeniu, ale również mieć dostęp do obrazu z kamer monitoringu.

Największym atutem Xiaomi Redmi A75 2022 Smart TV jest jednak jego cena. Sprzęt pojawi się w sprzedaży już od 5 maja, a w przeliczeniu na złotówki będzie kosztował jedynie 2270 zł. Jak za telewizor o takim rozmiarze i funkcjonalności, nie jest to kwota wygórowana.

Oczywiście to cena na rynku chińskim, ale na razie nie wiadomo czy pojawi się także na zachodzie. Na razie można go zamówić na stronie JD.com.

Redmi A75 2022 Smart TV

Źródło

You may also like...