LENOVO TAB2 A10-30: Nowy tablet z 10-calowym ekranem

Firma Lenovo wprowadza nowy tablet z serii A oferujący pełnię funkcjonalności klasy premium w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszechstronny Lenovo TAB2 A10-30 ma wszystko, czego oczekuje się od tabletu – znakomity ekran HD 10.1″, ultra szybką łączność LTE, dwa głośniki z technologią Dolby Atmos, najnowszą wersję systemu operacyjnego Android, 16 GB pamięci wewnętrznej na muzykę, gry i zdjęcia oraz baterię na cały dzień korzystania.

Tablety z serii A należą do najchętniej kupowanych tabletów w ofercie Lenovo. O ich popularności decyduje znakomity stosunek ceny do jakości. Nowa linia TAB2, która w pierwszym kwartale 2015 roku zadebiutowała na polskim rynku i stopniowo prezentuje nowe modele, została wzbogacona o znakomity dźwięk Dolby, a w modelach z ekranami 8 i 10 cali – Dolby Atmos. Kolejnym nowym produktem z tej serii jest Lenovo TAB2 A10-30.

Tablet został wyposażony w duży i jasny ekran 10.1 cala o rozdzielczości HD (1280×800 pikseli) wykonany w technice IPS z obsługą 10-punktowego multitouch. Dzięki temu zapewnia wyrazisty obraz z bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo połączenie tak dużego ekranu z dwoma głośnikami i technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos sprawia, że oglądanie filmów, czy granie dostarcza nowej jakości i niezapomnianych wrażeń.

Zobacz najtańsze tablety

Sercem tabletu jest czterordzeniowy 32-bitowy procesor Qualcomm taktowany zegarem z częstotliwością 1.3 GHz wspierany przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane przeznaczono 16 GB przestrzeni dyskowej, które można powiększyć za pomocą karty microSD. Łączność w TAB2 A10-30 zapewnia moduł sieci bezprzewodowej WiFi w standardzie 2.4 GHz 802.11 b/g/n oraz Bluetooth 4.0. Opcjonalnie dostępna jest także wersja z modemem 4G LTE. Instalując w tablecie kartę microSIM można mieć stały i szybki dostęp do zasobów internetu, pobierania filmów, muzyki, czy gier online.

Lenovo TAB2 A10-30 wyposażono w dwie kamery, przednią o rozdzielczości 2 MP, która idealnie sprawdzi się do komunikacji online ze znajomymi lub robienia niezwykle popularnych selfie. Z kolei tylny aparat 5 MP z auto-focus znakomicie sprawdzi się do robienia zdjęć lub nagrywania filmów z weekendowych wypadów.

Tablet pracuje pod kontrolą Android 5.1 Lollipop, a na jego pokładzie znajdują się dwie przydatne aplikacje firmy Lenovo. SHAREit – do bardzo szybkiego przesyłania plików pomiędzy komputerem, a urządzeniami mobilnymi oraz SYNCit do backup’u danych, np. kontaktów i wiadomości, które potem można przywrócić do dowolnego urządzenia z systemem Android w kilka sekund za pomocą jednego przycisku.

Bateria o pojemności 7000mAh zapewnia ok. 10 godzin aktywnego korzystania z urządzenia oraz 17 dni pracy w trybie czuwania. Tym samym tablet jest gotowy do pracy, czy zabawy przez większość dnia oraz nie zawiedzie w długiej podróży.

„Wierzymy, że TAB2 A10-30 będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób wybierających swój pierwszy tablet, a także pomysłem na świąteczny prezent. Naszym celem jest zaoferowanie klientom tabletu spełniającego ich oczekiwania, który jednocześnie będzie atrakcyjny cenowo.”– komentuje Daniel Malak, ‎Consumer Sr. Business Manager w Lenovo Polska

Lenovo TAB2 A10-30 jest dostępny w kolorach: pearl white i midnight blue w dwóch konfiguracjach:
– Lenovo TAB2 A10-30F (WiFi) w cenie ok. 699 zł
– Lenovo TAB2 A10-30L (LTE) w cenie ok. 899 zł

Źródło: studio111.pl

You may also like...