Lenovo Z5 wystarczy naładować raz na 45 dni

Lenovo Z5 to smartfon zdecydowanie różniący się od rywali. I to nie tylko w kwestii wyświetlacza zajmującego cały przód telefonu, ale również długości czasu pracy. Według producenta, w trybie czuwania będzie działał nawet przez 45 dni.

Parę dni temu szef chińskiego koncernu Lenovo potwierdził, że w planach jest zupełnie nowy smartfon, który zaskoczy wszystkich zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Pod tym względem ma bowiem wyprzedzać konkurencję i zapoznając się z kolejnymi przeciekami na jego temat, można w te zapewnienia uwierzyć.

Lenovo Z5 zaskoczy nas nie tylko wyświetlaczem, który ma zajmować aż 95% powierzchni przedniego panelu. Smartfon ponoć dostanie również aż 4 TB wbudowanej pamięci flash, zaś na tylnym panelu znajdzie się podwójny aparat. Miłą niespodzianką będzie również długi czas działania sprzętu. Z deklaracji wice prezesa firmy Chang Cheng wynika, że w trybie czuwania sprzęt może działać do 45 dni. Zazwyczaj takimi parametrami mogą pochwalić się zwykłe telefony komórkowe, a w przypadku smartfonów jest to wartość nieosiągalna.

Jeśli więc okaże się to prawdą, wówczas Lenovo Z5 stanie się poważnym rywalem dla flagowców innych firm. Ale o tym przekonamy się już 14 czerwca, bowiem w tym dniu smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany. Wówczas poznamy jego ostateczną specyfikację techniczną i cenę, a także dowiemy się kiedy trafi do sprzedaży.

Lenovo Z5

Źródło: Weibo.com

You may also like...