LG zapowiedział Androida Pie dla czterech modeli smartfonów

LG potwierdziło właśnie, że do czerwca aktualizację do systemu Android 9.0 Pie otrzymają cztery kolejne smartfony. Będą to V30, V30S ThinQ, V35 ThinQ i V40 ThinQ.

LG dość wolno aktualizuje swe urządzenia mobilne, za co firma jest od dawna krytykowana przez jej klientów. Wolne tempo dystrybucji oprogramowania sprawia więc, że system Android 9.0 Pie posiada obecnie niezbyt wiele telefonów. Ta sytuacja nienajlepiej świadczy o tak dużym producencie, który lekceważy nabywców swego sprzętu, nie dając im tego czego potrzebują.

Niebawem sytuacja powinna zmienić się na lepsze. Koreański koncern poinformował właśnie, że do czerwca udostępni aktualizację swym czterem kolejnym produktom. Dostaną ją takie modele, jak V30, V30S ThinQ, V35 ThinQ oraz V40 ThinQ.

Producent nie podał jednak dokładnych terminów dystrybucji aktualizacji dla każdego z wymienionych modeli. Ich posiadacze muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Tym bardziej że, najpierw oprogramowanie otrzymają mieszkańcy Korei Południowej. Użytkownicy z pozostałych krajów poczekają sobie nieco dłużej.

V40 ThinQ

Źródło: Lge.co.kr

You may also like...