LG G7 Neo również kopiuje design iPhone’a X

LG G7 Neo jest kolejnym smartfonem, który upodobni się do najnowszego flagowca Apple. Najnowsze rendery tego modelu wskazują na wspólne elementy stylistyczne z nowymi modelem iPhone’a.

W ostatnim czasie już kilka firm zaprezentowało modele smartfonów, wyposażone w stylistykę bardzo podobną do iPhone’a X. Chodzi tu oczywiście o charakterystyczne wcięcie w ekranie oraz design przedniego panelu bardzo podobny do sprzętu Apple.

Takie podobieństwo zauważymy nie tylko w modelu OPPO R15 (https://technogadzet.pl/oppo-r15-elegancki-bezramkowiec-wcieciem-ekranie/), ale również w nowym LG G7 Neo. Znane źródło przecieków venyageskin1, opublikowało na swym Twitterze nowe rendery tego modelu, bazujące na dotychczasowych przeciekach. Jak widać na poniższych obrazkach, przód telefonu bardzo przypomina wspomniany produkt Apple. Tutaj również wyświetlacz zajmuje całą powierzchnię przedniego panelu, a w jego górnej części znajduje się charakterystyczne wcięcie. To tam właśnie zlokalizowany jest przedni aparat oraz sensory.

Tylny panel pokazuje już klasyczne wzornictwo stosowane w produktach LG. Mamy więc podwójny moduł kamery zlokalizowany pośrodku, a pod nim umieszczono standardowy czytnik odcisków palców.

Specyfikacja techniczna nowego modelu robi równie duże wrażenie co jego wygląd. Oczekuje się, że LG G7 Neo dostanie Snapdragona 845, 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Ciekawy ma być również wyświetlacz, który będzie mieć 6″ i rozdzielczość 3120×1440. Jak nietrudno zauważyć, LG wyłamuje się z obecnej mody na panele 18:9, które jak wiemy sam pomagał tworzyć.

Póki co nie wiadomo kiedy nowy smartfon trafi do sprzedaży oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić.

LG G7 Neo

LG G7 Neo

LG G7 Neo

LG G7 Neo

Źródło: Twitter.com

You may also like...