Microsoft Surface Pro LTE dostępny dla zwykłych klientów

Microsoft rozszerzył dostępność nowego tabletu Surface Pro LTE również na zwykłych klientów. Nowy sprzęt jest już dostępny w przedsprzedaży, w cenie nieco ponad tysiąc dolarów.

W grudniu zeszłego roku Microsoft wprowadził na rynek najnowszą wersję hybrydowego laptopa Surface Pro, wzbogaconą o modem LTE. Produkt dotychczas był jednak dostępny tylko dla klientów biznesowych. Teraz jednak amerykański koncern umożliwił jego zakup także zwykłym konsumentom.

Nowy produkt jest już dostępny w przedsprzedaży w internetowym sklepie amerykańskiego giganta. Tablet posiada na wyposażeniu procesor Intel Core i5 7300U, a także 4 GB i 128 GB pamięci ROM lub 8 GB RAM i 256 GB pamięci użytkowej. Pierwszy wariant oferowany jest w cenie 1149 dolarów, natomiast za drugi trzeba zapłacić 1449 dolarów.

Na razie jednak w przedsprzedaży możemy zamówić bogatszą wersję, natomiast tańsza pojawi się w późniejszym terminie. Klienci mogą też zamówić dodatkowe akcesoria, takie jak pokrowiec z klawiaturą Type Cover w cenie 129 dolarów oraz rysik Surface Pen, za 99 dolarów.

Microsoft zapewnia, że Surface Pro LTE trafi w ręce klientów już od 1 maja, a dystrybucja dotyczy oczywiście USA.

Surface Pro LTE

Źródło: Microsoft.com

You may also like...