LG G8 ThinQ dostanie baterię o pojemności 3500 mAh

Brazylijska agencja certyfikująca sprzęt mobilny, ujawniła pojemność baterii modelu LG G8 ThinQ. Będzie on mieć akumulator 3500 mAh, a więc o ponad 15 procent większy niż w poprzedniej generacji.

Na targach MWC 2019 firma LG Electronics zamierza pokazać kilka zupełnie nowych modeli smartfonów. Wśród nich znajdą się także dwa urządzenia topowe, mianowicie LG V50 ThinQ z modemem 5G oraz LG G8 ThinQ. Dzięki brazylijskiej agencji dopuszczającej sprzęt do sprzedaży, poznaliśmy pojemność baterii drugiego z nadchodzących modeli.

Z raportu wynika, że LG G8 ThinQ otrzyma akumulator o pojemności 3500 mAh. To mniej więcej o 15 procent więcej od baterii, którą ma LG G7 ThinQ, co powinno zapewnić znacznie dłuższy czas pracy sprzętu. Jest to również największa bateria w smartfonach serii G od czasu modelu G Flex z 2013 roku.

Poza większą baterią, smartfon otrzyma również 6,1″ ekran wyposażony w notch. Panel będzie miał proporcje 19.5:9, a także wyciętą dziurę pod podwójną przednią kamerę. Producent zdecydował się również na zachowanie 3,5 mm gniazda słuchawkowego, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Standardowy będzie również czytnik odcisków palców, który znajdzie się na tylnym panelu, tuż poniżej modułu podwójnej kamery.

Dokładne szczegóły specyfikacji nowego flagowca koreańskiej marki, poznamy już za kilka dni, podczas targów MWC 2019.

LG G8 ThinQ

Źródło: Mobielkopen.net

You may also like...