LG Optimus G przybył do Europy

Miłośnicy smartfonów LG, mogą już szykować swe portfele na kupno najnowszego modelu LG Optimus G, który trafił właśnie na europejskie rynki.

LG Optimus G sprzedawany jest na świecie już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz zawitał na Stary Kontynent. Dobrą wiadomością jest to, że wersja europejska została nieznacznie ulepszona. Po pierwsze ma nowego Androida 4.1.2, a więc można na niej używać nakładki Project Butter, poprawiającej działanie interfejsu użytkownika. Poza tym korzystać można z Google Now, dzięki któremu otrzymany najświeższe informacje jakich potrzebujemy.Europejska wersja ma również poprawioną wersję QSlide, dzięki której użytkownik może korzystać jednocześnie z dwóch aplikacji, przy czym jedna z nich będzie bardziej przezroczysta. Ulepszona wersja programu współpracuje z przeglądarką internetową, kalendarzem, kalkulatorem oraz notatnikiem.

Kolejną z nowości jest aplikacja Safety Care, która w momencie gdy telefon jest nieużywany przez dłuższy czas, automatycznie wysyła wiadomości do ludzi, których wcześniej zapisaliśmy, informując ich o naszej pozycji. Jeśli natomiast nie chcemy, by ludzie wokół nas widzieli do kogo telefonujemy, korzystamy z aplikacji Privacy Keeper. Opcja usuwa z ekranu informacje o telefonującej do nas osobie, takie jak numer jej telefonu oraz zdjęcie.

Źródło: Androidcentral.com

You may also like...