LG Q9 nowym smartfonem ze średniej półki

Firma LG Electronics pracuje nad nowym smartfonem ze średniej półki. Model o nazwie LG Q9 posiadać ma wyświetlacz o proporcjach 18:9 oraz Snapdragona 660.

Klienci bardzo chętnie kupują smartfony ze średniej półki, więc ta kategoria sprzętu ma wielu reprezentantów. Zaliczymy do niej również najnowszy model LG Q9, którego zdjęcie pojawiło się właśnie w sieci. Smartfon nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale dzięki witrynie Hometop wiemy jak wygląda oraz jakie wyposażenie zaproponuje swym nabywcom.

Jak wspomniałem, jest to reprezentant urządzeń ze średniej półki, więc nie powinniśmy po nim oczekiwać topowego wyposażenia. Dokładnych szczegółów technicznych sprzętu wprawdzie nie znamy, lecz opublikowane informacje pozwalają nam mniej więcej zorientować się z czym mamy do czynienia. Wiemy więc, że wyświetlacz będzie mieć proporcje 18:9 i nie posiada notcha. Ma natomiast zaokrąglone krawędzie, więc jest spora szansa, że producent postawi na panel FullVision, którego rozdzielczość wyniesie Full HD+.

Pod maską LG Q9 pracować ma Snapdragon 660 z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Szczegółów aparatów nie znamy, podobnie jak pojemności baterii. Ma być ona jednak większa niż w poprzedniej generacji tego modelu, który ma 3550 mAh. Natomiast systemem operacyjnym będzie Android 8.1 Oreo.

Telefon nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, więc cena oraz dostępność pozostają chwilowo w sferze domysłów. Można więc liczyć na to, że wkrótce wszystkie szczegóły nowego modelu zostaną ujawnione.

LG Q9

Źródło: Nometop.in

You may also like...