LG zapowiedziało inteligentną szafę z funkcją odświeżania naszych ubrań

Inteligentny sprzęt domowy, to nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia AGD. LG zapowiedziało właśnie wyjątkowo nowoczesną szafę na ubrania, wyposażoną w funkcję odświeżania ubrań.

Nasze mieszkania coraz bardziej zapełniają się sprzętem, oferującym wiele nowoczesnych funkcji. Żarówkami możemy sterować za pomocą komend głosowych, podobnie jak ogrzewaniem oraz klimatyzacją. Nasza kuchenka zapewnia podgląd pieczonej potrawy, natomiast lodówka sama poinformuje o kończącym się mleku.

Nowoczesne technologie trafiają coraz częściej do wyposażenia mieszkania, które dotychczas było całkowicie normalne, takich jak szafy na ubrania. Na targach CES 2019 firma LG pokaże szafę o nazwie LG Styler Black Tinted Mirror Glass Door. Pod tą nieco przydługą nazwa kryje się garderoba, wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Zastosowano w niej m.in., technologię TrueSteam, która odświeża ubrania przy pomocy wytwornicy pary. W ten sposób usuwany jest nie tylko brzydki zapach, np. pochodzący z dymu papierosowego lub gotowania. Ale również zabijane jest 99,9 procent wszystkich grzybów oraz bakterii. Dodatkowo system Gentle Dry delikatnie usuwa wilgoć, zapobiegając pojawianiu się pleśni.

Szafa ma dodatkowo technologię SmartThinQ i współpracuje z głosowym Asystentem Google, umożliwiającym sterowanie jej funkcjami. Dodatkowo lustro będące frontem szafy jest inteligentne. Ma wbudowany wyświetlacz, który także pozwala nam sterować funkcjami urządzenia.

Za kilka dni dowiemy się ile LG Styler Black Tinted Mirror Glass Door będzie kosztować oraz kiedy pojawi się w sprzedaży.

szafę

szafę

szafę

szafę

Źródło: Lgnewsroom.com

You may also like...