LG V20 nie dla Europy

Coraz bardziej maleją szanse na to, aby LG V20 pojawił się na rynku europejskim. Oficjalnie ten model smartfona nie będzie tu sprzedawany.

Jeśli zamierzacie kupić zapowiedzianego niedawno LG V20, to mam złą wiadomość. Nowy smartfon koreańskiego giganta, nie będzie oficjalnie dostępny na rynku europejskim.LG V10 to jeden z najbardziej nowatorskich smartfonów. Wyposażony w dwa wyświetlacze, był bardzo interesującym sprzętem, choć jego użytkowanie wiązało się z koniecznością częstego ładowania dość małej baterii, mocno obciążonej dwoma ekranami i mocnym procesorem. LG zapowiedziało niedawno następcę tego modelu, jednak w mieszkańcy Europy nie będą mogli go kupić.

Koncern potwierdził bowiem, że nie ma oficjalnych planów sprzedaży tego produktu na Starym Kontynencie. Oczywiście telefon prawdopodobnie będzie dostępny innymi kanałami, jednak wówczas trzeba będzie się liczyć z problemami z serwisem, gdyż gwarancja producenta nie będzie obowiązywać.

Co do innych rynków, to nie ma jeszcze pewności, ale jest duża szansa na to, że LG V20 pojawi się tylko w Ameryce Północnej, Azji, Afryce oraz Środkowym Wschodzie.

Źródło: Androidauthority.comYou may also like...