LG V20 z Androidem 7.0 Nougat

Koncern LG potwierdził, że następca smartfona V10 pojawi się w sprzedaży już we wrześniu tego roku. LV 20 od razu po wyjęciu z pudełka będzie dostępny z Androidem 7.0 Nougat.

LG V10 był jednym z ciekawszych smartfonów, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku, głównie ze względu na fakt posiadania dwóch wyświetlaczy. Jeden z nich jest ekranem głównym, zaś nad nim znajduje się dodatkowy wyświetlacz do wyświetlania powiadomień, godziny itp.Koreański producent już szykuje nam jego następcę, który nazywa się LG V20 i właśnie potwierdzono, że jego rynkowa premiera odbędzie się we wrześniu tego roku. Istotne jest to, że kupując ten model, od razu będzie na nim zainstalowany Android 7.0 Nougat co oznacza, że LG V20 będzie jednym z pierwszych smartfonów dysponujących najnowszą platformą.

Niestety wciąż nie znamy specyfikacji technicznej tego sprzętu, choć z przecieków wynika, że będzie miał 5,7″ ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli oraz drugi 2,1″ 160 x 1040 pikseli. Jego sercem nie jest znane, natomiast pamięci będzie mieć 3 GB RAM i 32/64 GB ROM lub 6 GB RAM i 128 GB ROM.

Zaoferuje też 16 Mpix tylną kamerę z systemem stabilizacji obrazu oraz laserowym autofokusem i możliwością nagrywania obrazu w 2160p/30 fps z HDR i dźwiękiem stereo. Przednia kamera będzie podwójna z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix.

Źródło: Social.lge.co.krYou may also like...