Lian Li: obudowy do PC zintegrowane z biurkiem

Firma Lian Li jest obecnie liderem w produkcji obudów do pecetów, dostarczając nam wiele interesujących propozycji, cechujących się funkcjonalnością i solidnym wykonaniem. Najnowszy pomysł tego producenta to obudowy zintegrowane bezpośrednio z biurkiem.

W ofercie firmy znalazły się dwa modele takich komputerowych obudów, mianowicie DK-Q2 oraz DK-03, które jak widać na poniższych filmach są nieco większe od poprzednich modeli i zostały wyposażone w dodatkowe sterowanie. Wzmocniono także nogi biurka, by uniosły większy ciężar. Ich blaty są naturalnie z wytrzymałego szkła, aby można było zajrzeć do wnętrza komputerów, co z dodatkowym podświetleniem daje bardzo ciekawy efekt.

Obie obudowy posiadają wysuwane i zamykane na zamek szuflady, aby zapewnić wygodniejszy dostęp do podzespołów i ułatwić ich użytkownikom ewentualną wymianę. Zadbano także o wygodny system zarządzania przewodami, dzięki któremu można je schować by nie rzucały się w oczy. Z przodu biurek znajdują się porty USB 3.0 oraz wejścia słuchawkowe. Ich wnętrza chłodzone są natomiast czterema wentylatorami 120 mm.

Obudowy Lian Li nigdy nie należały do tanich, więc za DK-Q2 i DK-03 trzeba zapłacić odpowiednio 719,90 oraz 1029,99 funtów. Ich premierę zaplanowano na sierpień bieżącego roku.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...