Lodówka Xiaomi Mijia Refrigerator Cross Door 430L zaspokoi potrzeby licznej rodziny

Xiaomi rozpoczyna sprzedaż nowej lodówki Xiaomi Mijia Refrigerator Cross Door 430L. Sprzęt wyposażony w podwójne drzwi jest bardzo pojemny i nie zużywa wiele energii.

Xiaomi jakiś czas temu poszerzyło swój asortyment produktów o sprzęt AGD i co chwila wypuszcza nowe urządzenia przydatne w naszym domu. Kolejna propozycja chińskiego koncernu to bardzo pojemna lodówka Xiaomi Mijia Refrigerator Cross Door 430L, która zaspokoi potrzeby licznej rodziny.

Produkt oferuje chłodziarkę o pojemności 266 litrów oraz 154-litrową zamrażarkę, w której możemy przechowywać produkty przez wiele miesięcy. Dodatkowo w górnej części mamy całkowicie niezależną komorę o pojemności 10 litrów, w której możemy ustawić temperaturę inną niż w pozostałej części lodówki.

Xiaomi Mijia Refrigerator Cross Door 430L to lodówka nowoczesna i pojemna

W chłodziarce możemy ustawić temperaturę w zakresie od 2 do 8 stopni Celsjusza. Natomiast zakres temperatur w zamrażarce wynosi od -16 do -24 stopni. Sprzęt posiada także aż 17 różnych półek i szuflad, w tym także dolną szufladę z funkcją regulacji wilgotności. Dzięki temu mokre lub suche składniki pozostaną dłużej świeże.

Naturalnie producent lodówki zadbał o to, by nie rozwijały się groźne bakterie. Dlatego wnętrze pokryto antybakteryjną powłoką z jonów srebra, która usuwa 99,99 procent bakterii, co oczywiście dodatkowo wydłuża świeżość przechowywanych produktów. Sprzęt jest przy tym bardzo cichy, gdyż hałas generowany podczas pracy wynosi jedynie 36 dB.

Xiaomi Mijia Refrigerator Cross

Jak przystało na sprzęt Xiaomi, lodówka jest bardzo nowoczesna. Ma wbudowany dotykowy panel LED, który umożliwia ustawianie temperatury i przełączanie się pomiędzy trzema trybami: Smart, Szybkie chłodzenie i Szybkie zamrażanie. Nie musimy jednak nawet podchodzić do sprzętu. To samo możemy zrobić za pośrednictwem głosowego asystenta Xiao AI oraz firmowej aplikacji mobilnej.

Lodówka o wymiarach 794 x 1800 x 688 mm jest także całkiem oszczędna, gdyż dziennie zużywa jedynie 0,85 kWh prądu.

Xiaomi Mijia Refrigerator Cross

Xiaomi Mijia Refrigerator w tej chwili można zamówić jedynie w Chinach, gdzie w przeliczeniu kosztuje 1495 zł. Oczywiście jeśli szukacie innej lodówki, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór na każdą kieszeń.

Źródło

You may also like...