Logitech G stworzy zaawansowany fotel dla gracza

Marka Logitech G planuje stworzyć zaawansowany technologicznie fotel dla gracza. Jego prezentacja odbędzie się wiosną tego roku i wówczas poznamy szczegóły techniczne.

Wbrew pozorom najważniejszym sprzętem dla fana cyfrowej rozrywki nie jest myszka czy klawiatura, lecz fotel. Spędzają bowiem wiele godzin przed komputerami, dlatego tak istotny jest dla nich komfort. Fotel dla gracza musi więc być nie tylko wygodny, by nie powodował bólu pleców, ale też trwały, aby nie rozpadł się po kilku miesiącach.

Na rynku jest oczywiście na tyle duży ich wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wkrótce jednak oferta foteli powiększy się o najnowszy produkt marki Logitech G. Znany producent komputerowych akcesoriów zapowiedział bowiem stworzenie takowego. Powstanie on we współpracy z marką Herman Miller, znaną z projektowania ergonomicznych foteli do pracy.

Na chwilę obecną niewiele wiemy na temat nowego produktu. Nie ma więc żadnych zdjęć nowej konstrukcji, daty premiery, ani też ceny. Jedyną pewną informacją jest to, że jego premiera odbędzie się wiosną tego roku. Pamiętajmy jednak, że marka Herman Miller ma duże doświadczenie w projektowaniu wygodnych i ergonomicznych foteli, a najlepszym tego przykładem jest seria Aeron Chair.

Można więc domyślać się, że produkt będzie połączeniem wygodnego fotela z jakimiś dodatkami dla graczy, w postaci podświetlenia, być może głośników, a także uchwytów na napoje. To oczywiście tylko moje osobiste spekulacje i na jakieś konkrety będziemy musieli trochę poczekać.

fotel dla gracza

Źródło

You may also like...