Logitech rozkręca zabawę z Party Collection 2016

Przenieś imprezę przed swój komputer wraz z najnowszą odsłoną Party Collection 2016. Kolekcja, w której dominują jasne, kontrastujące ze sobą kolory i wyraziste wzory, była inspirowana stylem grupy architektów Memphis z lat 80. Stylistyka gryzoni łączy ze sobą najfajniejsze na świecie rzeczy – arbuzy, flamingi, lody, a nawet astronautów!

Tegoroczna edycja to powiew świeżości dla wyglądu myszek Logitech M238 Wireless Mouse. Dzięki zabawnym, fantazyjnym wzorom i kolorom te bezprzewodowe gryzonie są odzwierciedleniem dzisiejszej popkultury.„W tym roku chcemy każdego zaprosić na imprezę!” – powiedziała Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe. „Myszki z Party Collection 2016 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umilić użytkownikom każde, nawet najnudniejsze zadanie. Wzory na gryzoniach powstały z naszych ulubionych elementów, które wymieszaliśmy i połączyliśmy w zwariowany sposób, tworząc grafiki, które są na czasie i jednocześnie pomagają wyrazić indywidualne preferencje użytkownika” – dodała Magdalena Rosa.

Bezprzewodowe myszki z Party Collection działają na jednej baterii aż do 12 miesięcy i są kompatybilne z systemami Windows, Mac OS, Chrome OS oraz Linux. Myszka Logitech M238 Wireless Mouse dzięki nano odbiornikowi USB ma zasięg do 10 metrów.

Cena i dostępność

Myszki z Party Collection 2016 będą dostępne w czerwcu 2016 roku na stronie Logitech w sugerowanej cenie detalicznej 99,90 zł.

Źródło: digitalopengroup.plYou may also like...